TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de leerzame serie Ruimteschip Aarde maakt astronaut André Kuipers een ontdekkingsreis door Nederland aan de hand van een aantal thema's: licht, lucht, bodem, natuur en deze week staat het water centraal.
Wat opvalt is dat de mens bij al deze onderwerpen een verstorende factor is. Nederland strijdt al sinds mensenheugenis tegen het water. Met alle dijken, windmolens en gemalen is het land daar behoorlijk goed in geworden. Al dat harde werk komt echter in gevaar door de stijging van de zeespiegel, die de mens deels aan zichzelf te wijten heeft.
Kuipers ziet hoe Nederland zoekt naar nieuwe manieren om met het water om te gaan. Rijkswaterstaat speelt een belangrijke rol bij dit watermanagement, dat veel wegheeft van de manier waarop bevers te werk gaan.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen