TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de leerzame serie Ruimteschip Aarde maakt astronaut André Kuipers een ontdekkingsreis door Nederland aan de hand van een aantal thema's: licht, lucht, bodem, natuur en deze week staat het water centraal.
Wat opvalt is dat de mens bij al deze onderwerpen een verstorende factor is. Nederland strijdt al sinds mensenheugenis tegen het water. Met alle dijken, windmolens en gemalen is het land daar behoorlijk goed in geworden. Al dat harde werk komt echter in gevaar door de stijging van de zeespiegel, die de mens deels aan zichzelf te wijten heeft.
Kuipers ziet hoe Nederland zoekt naar nieuwe manieren om met het water om te gaan. Rijkswaterstaat speelt een belangrijke rol bij dit watermanagement, dat veel wegheeft van de manier waarop bevers te werk gaan.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'