TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de leerzame serie Ruimteschip Aarde maakt astronaut André Kuipers een ontdekkingsreis door Nederland aan de hand van een aantal thema's: licht, lucht, bodem, natuur en deze week staat het water centraal.
Wat opvalt is dat de mens bij al deze onderwerpen een verstorende factor is. Nederland strijdt al sinds mensenheugenis tegen het water. Met alle dijken, windmolens en gemalen is het land daar behoorlijk goed in geworden. Al dat harde werk komt echter in gevaar door de stijging van de zeespiegel, die de mens deels aan zichzelf te wijten heeft.
Kuipers ziet hoe Nederland zoekt naar nieuwe manieren om met het water om te gaan. Rijkswaterstaat speelt een belangrijke rol bij dit watermanagement, dat veel wegheeft van de manier waarop bevers te werk gaan.
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken