TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de leerzame serie Ruimteschip Aarde maakt astronaut André Kuipers een ontdekkingsreis door Nederland aan de hand van een aantal thema's: licht, lucht, bodem, natuur en deze week staat het water centraal.
Wat opvalt is dat de mens bij al deze onderwerpen een verstorende factor is. Nederland strijdt al sinds mensenheugenis tegen het water. Met alle dijken, windmolens en gemalen is het land daar behoorlijk goed in geworden. Al dat harde werk komt echter in gevaar door de stijging van de zeespiegel, die de mens deels aan zichzelf te wijten heeft.
Kuipers ziet hoe Nederland zoekt naar nieuwe manieren om met het water om te gaan. Rijkswaterstaat speelt een belangrijke rol bij dit watermanagement, dat veel wegheeft van de manier waarop bevers te werk gaan.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale