TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de leerzame serie Ruimteschip Aarde maakt astronaut André Kuipers een ontdekkingsreis door Nederland aan de hand van een aantal thema's: licht, lucht, bodem, natuur en deze week staat het water centraal.
Wat opvalt is dat de mens bij al deze onderwerpen een verstorende factor is. Nederland strijdt al sinds mensenheugenis tegen het water. Met alle dijken, windmolens en gemalen is het land daar behoorlijk goed in geworden. Al dat harde werk komt echter in gevaar door de stijging van de zeespiegel, die de mens deels aan zichzelf te wijten heeft.
Kuipers ziet hoe Nederland zoekt naar nieuwe manieren om met het water om te gaan. Rijkswaterstaat speelt een belangrijke rol bij dit watermanagement, dat veel wegheeft van de manier waarop bevers te werk gaan.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag