TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Olcay Gulsen is een zakenvrouw die zelf haar mode-imperium SuperTrash opbouwde. Helaas ging dit in 2018 failliet en daarna kwamen er negatieve verhalen over de Waalwijkse naar buiten. Naar eigen zeggen heeft ze zichzelf opnieuw uitgevonden en timmert ze aan de weg met een beautylijn.
Het faillissement was overigens maar een kleine tegenslag in vergelijking met haar jeugd. Haar vader was alcohol- en drugsverslaafd en schizofreen en sloeg haar moeder. Olcay stond daar soms letterlijk tussenin. Haar verleden motiveert haar om zich in te zetten voor een betere wereld en dat doet ze onder meer via de taakgroep UN Women van de Verenigde Naties.
Die groep komt op voor gendergelijkheid. In deze aflevering van Ruud & Olcay spreekt zij deze organisatie toe.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk