TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Olcay Gulsen is een zakenvrouw die zelf haar mode-imperium SuperTrash opbouwde. Helaas ging dit in 2018 failliet en daarna kwamen er negatieve verhalen over de Waalwijkse naar buiten. Naar eigen zeggen heeft ze zichzelf opnieuw uitgevonden en timmert ze aan de weg met een beautylijn.
Het faillissement was overigens maar een kleine tegenslag in vergelijking met haar jeugd. Haar vader was alcohol- en drugsverslaafd en schizofreen en sloeg haar moeder. Olcay stond daar soms letterlijk tussenin. Haar verleden motiveert haar om zich in te zetten voor een betere wereld en dat doet ze onder meer via de taakgroep UN Women van de Verenigde Naties.
Die groep komt op voor gendergelijkheid. In deze aflevering van Ruud & Olcay spreekt zij deze organisatie toe.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost