TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het leven van liefdeskoppel Ruud de Wild en Olcay Gulsen is niet alleen maar rozengeur en maneschijn. Zo ging Gulsens bedrijf failliet en is De Wild herstellende van darmkanker.
In deze aflevering van hun realityshow is te zien dat ze ondanks hun eigen leed zich ook bekommeren om het lijden van de medemens. Zo reisden ze in februari samen naar het gebied in Turkije dat was getroffen door de heftige aardbevingen. Op haar Instagram schreef Gulsen: "Vandaag vertrekken we samen met 29 artsen en verpleegkundigen van Erasmus MC, Amsterdam UMC en Ambulance RotterdamRijnmond naar Gaziantep. We gaan proberen zoveel mogelijk mensen te helpen die zorg nodig hebben."
Daarnaast haalde ze met haar bedrijf 50.720 euro op voor Giro555 door de omzet van haar webshop volledig af te staan.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside