TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het doel? Zoveel mogelijk geld ophalen via Giro555.
Als je de afgelopen maanden het nieuws hebt gevolgd, is de situatie in het Midden-Oosten je ongetwijfeld opgevallen. Het toenemende geweld op plekken in Libanon, Gaza, de Westelijke Jordaanoever, Israël en Syrië heeft geleid tot een ernstige humanitaire crisis. Al meer dan honderdduizend mensen zijn afhankelijk van hulp om te overleven.
Om deze mensen te ondersteunen, is de actie Samen in Actie voor Slachtoffers voor Midden-Oosten opgezet. Op 16 oktober bundelen tv-zenders als NPO1, RTL4 en SBS6 dan ook hun krachten vanuit Beeld & Geluid in Hilversum. "We zien allemaal de verdeeldheid en voelen de spanningen, ook hier in Nederland", aldus actievoorzitter Herman Goossens. "Tegelijkertijd is het belangrijk om er nu met z'n allen te zijn voor mensen in nood, ongeacht waar ze vandaan komen."
In tegenstelling tot de vorige actiedag, is er dit keer overigens geen groot tv-programma rond de actie. Wel zorgen Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas de hele dag voor nieuwsupdates op NPO1. 's Avonds om 20:25 uur en 23:00 uur volgen twee langere momenten en zal duidelijk worden hoeveel geld er is opgehaald.
Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out