TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het doel? Zoveel mogelijk geld ophalen via Giro555.
Als je de afgelopen maanden het nieuws hebt gevolgd, is de situatie in het Midden-Oosten je ongetwijfeld opgevallen. Het toenemende geweld op plekken in Libanon, Gaza, de Westelijke Jordaanoever, Israël en Syrië heeft geleid tot een ernstige humanitaire crisis. Al meer dan honderdduizend mensen zijn afhankelijk van hulp om te overleven.
Om deze mensen te ondersteunen, is de actie Samen in Actie voor Slachtoffers voor Midden-Oosten opgezet. Op 16 oktober bundelen tv-zenders als NPO1, RTL4 en SBS6 dan ook hun krachten vanuit Beeld & Geluid in Hilversum. "We zien allemaal de verdeeldheid en voelen de spanningen, ook hier in Nederland", aldus actievoorzitter Herman Goossens. "Tegelijkertijd is het belangrijk om er nu met z'n allen te zijn voor mensen in nood, ongeacht waar ze vandaan komen."
In tegenstelling tot de vorige actiedag, is er dit keer overigens geen groot tv-programma rond de actie. Wel zorgen Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas de hele dag voor nieuwsupdates op NPO1. 's Avonds om 20:25 uur en 23:00 uur volgen twee langere momenten en zal duidelijk worden hoeveel geld er is opgehaald.
Dit programma vervangt De Oranjewinter vanaf maandag
13:16Alles wat je moet weten over De F*ckulteit met Fedja van Huêt en Julia Akkermans
12:37Dit is waarom er op 17 januari geen nieuwe Winter Vol Liefde-aflevering op Videoland staat
11:45Zo kijk je live vanaf de bank naar De Vrienden van Amstel LIVE 2025
10:31De startdatum van De Golden Bachelor op Videoland is bekend