TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het doel? Zoveel mogelijk geld ophalen via Giro555.
Als je de afgelopen maanden het nieuws hebt gevolgd, is de situatie in het Midden-Oosten je ongetwijfeld opgevallen. Het toenemende geweld op plekken in Libanon, Gaza, de Westelijke Jordaanoever, Israël en Syrië heeft geleid tot een ernstige humanitaire crisis. Al meer dan honderdduizend mensen zijn afhankelijk van hulp om te overleven.
Om deze mensen te ondersteunen, is de actie Samen in Actie voor Slachtoffers voor Midden-Oosten opgezet. Op 16 oktober bundelen tv-zenders als NPO1, RTL4 en SBS6 dan ook hun krachten vanuit Beeld & Geluid in Hilversum. "We zien allemaal de verdeeldheid en voelen de spanningen, ook hier in Nederland", aldus actievoorzitter Herman Goossens. "Tegelijkertijd is het belangrijk om er nu met z'n allen te zijn voor mensen in nood, ongeacht waar ze vandaan komen."
In tegenstelling tot de vorige actiedag, is er dit keer overigens geen groot tv-programma rond de actie. Wel zorgen Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas de hele dag voor nieuwsupdates op NPO1. 's Avonds om 20:25 uur en 23:00 uur volgen twee langere momenten en zal duidelijk worden hoeveel geld er is opgehaald.
'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony