TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Marokko werd afgelopen vrijdag getroffen door een allesverwoestende aardbeving, die het leven van honderdduizenden mensen op zijn kop zette. De impact van deze natuurramp is ongekend, met talloze mensen die dierbaren zijn verloren en hele dorpen die zijn weggevaagd.
Veel Nederlanders vragen zich momenteel af: wat kunnen we doen? Marokko houdt van veel landen directe hulp af, maar toch kunnen ook zij alle hulp gebruiken. Vandaar dat Nadia Moussaid en Sahil Amar Aïssa een idee hebben bedacht Ze nemen het voortouw om steun te mobiliseren en hebben hun omroepen - BNNVARA en VPRO - bereid gevonden om de krachten te bundelen.
In een speciale tv-uitzending Samen voor Marokko, die 55 minuten duurt, wordt er onder meer door presentatoren Nadia Moussaid en Khalid Kasem stilgestaan bij de emotionele verhalen van slachtoffers en wordt er besproken hoe we in ons land ook zo ons steentje bij kunnen dragen, zoals doneren aan giro 6868. Aan Beste Zangers-deelnemers Nick Schilder en Numidia de eer om voor de muziek te zorgen.
Samen voor Marokko is vrijdag 15 september om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman