TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marokko werd afgelopen vrijdag getroffen door een allesverwoestende aardbeving, die het leven van honderdduizenden mensen op zijn kop zette. De impact van deze natuurramp is ongekend, met talloze mensen die dierbaren zijn verloren en hele dorpen die zijn weggevaagd.
Veel Nederlanders vragen zich momenteel af: wat kunnen we doen? Marokko houdt van veel landen directe hulp af, maar toch kunnen ook zij alle hulp gebruiken. Vandaar dat Nadia Moussaid en Sahil Amar Aïssa een idee hebben bedacht Ze nemen het voortouw om steun te mobiliseren en hebben hun omroepen - BNNVARA en VPRO - bereid gevonden om de krachten te bundelen.
In een speciale tv-uitzending Samen voor Marokko, die 55 minuten duurt, wordt er onder meer door presentatoren Nadia Moussaid en Khalid Kasem stilgestaan bij de emotionele verhalen van slachtoffers en wordt er besproken hoe we in ons land ook zo ons steentje bij kunnen dragen, zoals doneren aan giro 6868. Aan Beste Zangers-deelnemers Nick Schilder en Numidia de eer om voor de muziek te zorgen.
Samen voor Marokko is vrijdag 15 september om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'