TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kansen in Nederland zijn steeds ongelijker verdeeld. Een kind van welgestelde ouders maakt daardoor een grotere kans om rijk te worden dan een telg uit een arm gezin. In de eerste aflevering van Sander en de kloof legt Sander Schimmelpenninck uit hoe dit komt.
Een belangrijke factor? De erfenis, een bron van ergernis voor de presentator. Hij ziet met lede ogen dat een flink aantal mensen een fortuin bezit waarvoor ze zelf nooit hebben gewerkt. Hij pleit daarom al tijden voor een hogere erfbelasting, in 2019 bijvoorbeeld bij EenVandaag. "Er zijn steeds meer mensen die vermogens erven en vervolgens niets meer doen. Die gaan eeuwig op vakantie. Van geld waar ze veel te weinig belasting over hebben betaald. Het is nieuw vermogen, dat belast mag worden."
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'