TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In afwachting van de nieuwe - Amerikaanse - reeks Say Yes to the Dress vanaf 20 december, zendt TLC een aantal herhalingen uit van Nederlandse bodem. In deze aflevering helpen Fred van Leer en de stylisten van Koonings bruiden met unieke wensen voor hun bruiloft.
Onder wie Nadesh, zij zoekt geen jurk maar een jumpsuit voor haar Afrikaanse huwelijksfeest. Van Leer wil alles weten over de tradities die daarbij horen, zoals een bruidsschat. Dat lijkt hem ook wel wat. Susanne is nog niet ten huwelijk gevraagd door haar partner Marvin. Het stel is al vier jaar samen. Ze is dol op hem en hij is een geweldige vader, ook voor haar kinderen. De deal is dat - als er alvast een trouwjurk in de kast hangt - hij op een dag een verrassingshuwelijk regelt. (HH)
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen