TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Fred van Leer maakt in Say Yes to the Dress kennis met nieuwe bruiden om de mouwen voor op te stropen.
Jonge bruid Marjolein heeft brandwonden. Haar aanstaande man heeft daar geen moeite mee. Nu de bruiloft gepland is, is het tijd om de bruidsjurk te kiezen. Maar de jurken die Van Leer laat zien, keurt Marjolein allemaal af.
Ook Annouk vindt het moeilijk om te kiezen. Ze laat de mening van de mensen die ze heeft meegenomen de boventoon voeren. Jurk na jurk krijgen zij en haar entourage te zien. Het zelfvertrouwen waarmee ze de showroom binnenstapte, wordt zo flink op de proef gesteld.
Rilana’s vader gaat door zijn ziekte erg achteruit, daarom wil ze zo snel mogelijk trouwen. Als Van Leer van de schrik bekomen is, trekt hij alles uit de kast.
Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers
09:21Carrie op Vrijdag start nieuwe seizoen met deze gasten
08:45Janny: 'Heel Holland Bakt wordt heel anders dan andere jaren'