TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Fred van Leer maakt in Say Yes to the Dress kennis met nieuwe bruiden om de mouwen voor op te stropen.
Jonge bruid Marjolein heeft brandwonden. Haar aanstaande man heeft daar geen moeite mee. Nu de bruiloft gepland is, is het tijd om de bruidsjurk te kiezen. Maar de jurken die Van Leer laat zien, keurt Marjolein allemaal af.
Ook Annouk vindt het moeilijk om te kiezen. Ze laat de mening van de mensen die ze heeft meegenomen de boventoon voeren. Jurk na jurk krijgen zij en haar entourage te zien. Het zelfvertrouwen waarmee ze de showroom binnenstapte, wordt zo flink op de proef gesteld.
Rilana’s vader gaat door zijn ziekte erg achteruit, daarom wil ze zo snel mogelijk trouwen. Als Van Leer van de schrik bekomen is, trekt hij alles uit de kast.
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)