TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Fred van Leer maakt in Say Yes to the Dress kennis met nieuwe bruiden om de mouwen voor op te stropen.
Jonge bruid Marjolein heeft brandwonden. Haar aanstaande man heeft daar geen moeite mee. Nu de bruiloft gepland is, is het tijd om de bruidsjurk te kiezen. Maar de jurken die Van Leer laat zien, keurt Marjolein allemaal af.
Ook Annouk vindt het moeilijk om te kiezen. Ze laat de mening van de mensen die ze heeft meegenomen de boventoon voeren. Jurk na jurk krijgen zij en haar entourage te zien. Het zelfvertrouwen waarmee ze de showroom binnenstapte, wordt zo flink op de proef gesteld.
Rilana’s vader gaat door zijn ziekte erg achteruit, daarom wil ze zo snel mogelijk trouwen. Als Van Leer van de schrik bekomen is, trekt hij alles uit de kast.
Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV
07:54Stars on Stage krijgt Oudejaarsspecial