TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Fred van Leer maakt in Say Yes to the Dress kennis met nieuwe bruiden om de mouwen voor op te stropen.
Jonge bruid Marjolein heeft brandwonden. Haar aanstaande man heeft daar geen moeite mee. Nu de bruiloft gepland is, is het tijd om de bruidsjurk te kiezen. Maar de jurken die Van Leer laat zien, keurt Marjolein allemaal af.
Ook Annouk vindt het moeilijk om te kiezen. Ze laat de mening van de mensen die ze heeft meegenomen de boventoon voeren. Jurk na jurk krijgen zij en haar entourage te zien. Het zelfvertrouwen waarmee ze de showroom binnenstapte, wordt zo flink op de proef gesteld.
Rilana’s vader gaat door zijn ziekte erg achteruit, daarom wil ze zo snel mogelijk trouwen. Als Van Leer van de schrik bekomen is, trekt hij alles uit de kast.
Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap
21:22Kijkers onder de indruk van Noraly Beyer en Frank van Leeuwen in Boerderij Van Dorst: 'Beste uitzending tot nu toe'
15:15Kimi Antonelli zet alles op alles om zijn eerste wereldtitel te pakken tijdens de Formule 1 GP van Mexico
14:58Deze bekende actrice verlaat GTST
14:21Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'