TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Fred van Leer maakt in Say Yes to the Dress kennis met nieuwe bruiden om de mouwen voor op te stropen.
Jonge bruid Marjolein heeft brandwonden. Haar aanstaande man heeft daar geen moeite mee. Nu de bruiloft gepland is, is het tijd om de bruidsjurk te kiezen. Maar de jurken die Van Leer laat zien, keurt Marjolein allemaal af.
Ook Annouk vindt het moeilijk om te kiezen. Ze laat de mening van de mensen die ze heeft meegenomen de boventoon voeren. Jurk na jurk krijgen zij en haar entourage te zien. Het zelfvertrouwen waarmee ze de showroom binnenstapte, wordt zo flink op de proef gesteld.
Rilana’s vader gaat door zijn ziekte erg achteruit, daarom wil ze zo snel mogelijk trouwen. Als Van Leer van de schrik bekomen is, trekt hij alles uit de kast.
Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'
10:00Daphne Bunskoek verklapt welke tv-serie ze het liefst kijkt: 'Elke aflevering is een pareltje'
09:41Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026