TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar met wie o wie zullen ze een duet zingen?
Het raadprogramma Secret Duets heeft voor de vaste kijkers geen introductie meer nodig. Bijna iedereen weet inmiddels wel dat in deze spelshow vier bekende panelleden moeten raden met wie ze een duet zingen. Dat klinkt misschien makkelijk, maar niets blijkt vaak minder waar te zijn. Een grote muur scheidt hen namelijk en de zingende BN'er hoort zijn of haar duopartner enkel via zijn of haar oortje.
Toch is de presentator, Jamai Loman, aan het einde van elke ronde onverbiddelijk: de BN'ers moeten raden met wie ze een duet hebben gezongen door een naam te noemen.
In deze aflevering is het aan Dave von Raven, Ruth Jacott, Donnie en Brigitte Heitzer om een rondje te zingen en te raden. Die laatste heeft zich met grote rollen in musicals, waaronder de hoofdrol in Evita, op de kaart gezet.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'