TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar met wie o wie zullen ze een duet zingen?
Het raadprogramma Secret Duets heeft voor de vaste kijkers geen introductie meer nodig. Bijna iedereen weet inmiddels wel dat in deze spelshow vier bekende panelleden moeten raden met wie ze een duet zingen. Dat klinkt misschien makkelijk, maar niets blijkt vaak minder waar te zijn. Een grote muur scheidt hen namelijk en de zingende BN'er hoort zijn of haar duopartner enkel via zijn of haar oortje.
Toch is de presentator, Jamai Loman, aan het einde van elke ronde onverbiddelijk: de BN'ers moeten raden met wie ze een duet hebben gezongen door een naam te noemen.
In deze aflevering is het aan Dave von Raven, Ruth Jacott, Donnie en Brigitte Heitzer om een rondje te zingen en te raden. Die laatste heeft zich met grote rollen in musicals, waaronder de hoofdrol in Evita, op de kaart gezet.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom