TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar met wie o wie zullen ze een duet zingen?
Het raadprogramma Secret Duets heeft voor de vaste kijkers geen introductie meer nodig. Bijna iedereen weet inmiddels wel dat in deze spelshow vier bekende panelleden moeten raden met wie ze een duet zingen. Dat klinkt misschien makkelijk, maar niets blijkt vaak minder waar te zijn. Een grote muur scheidt hen namelijk en de zingende BN'er hoort zijn of haar duopartner enkel via zijn of haar oortje.
Toch is de presentator, Jamai Loman, aan het einde van elke ronde onverbiddelijk: de BN'ers moeten raden met wie ze een duet hebben gezongen door een naam te noemen.
In deze aflevering is het aan Dave von Raven, Ruth Jacott, Donnie en Brigitte Heitzer om een rondje te zingen en te raden. Die laatste heeft zich met grote rollen in musicals, waaronder de hoofdrol in Evita, op de kaart gezet.
Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, The Enforcer
21:30Kijkers geraakt door eerbetoon aan Paulien Cornelisse in De Slimste Mens
17:42Komende maand in GTST: Onverwachte verliefdheden en de pijnlijke waarheid