TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over ongelijkheid en onrecht in de samenleving kun je lang praten, maar je kunt er ook om lachen. Dat doen de makers van het nieuwe satirische sketchprogramma Seef Spees.
Lachen kan volgens hen tot nieuwe inzichten of opluchting leiden. “Met een fenomenaal team nemen we hedendaagse thema‘s onder de loep, op onze manier en met onze saus”, legt Clarice Gargard uit. Samen met Hasna El Maroudi runt zij het feministisch mediaplatform Lilith.
In hun programma zijn onder anderen ook Soundos El Ahmadi, Noraly Beyer en Romana Vrede te zien. Zij vragen zich bijvoorbeeld af wat er gebeurt wanneer een zwarte vrouw net zo rijk wordt als Elon Musk. En hoe het komt dat Mark Rutte wel eens iets belangrijks vergeet, maar toch de minister-president van Nederland kan blijven.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP