TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over ongelijkheid en onrecht in de samenleving kun je lang praten, maar je kunt er ook om lachen. Dat doen de makers van het nieuwe satirische sketchprogramma Seef Spees.
Lachen kan volgens hen tot nieuwe inzichten of opluchting leiden. “Met een fenomenaal team nemen we hedendaagse thema‘s onder de loep, op onze manier en met onze saus”, legt Clarice Gargard uit. Samen met Hasna El Maroudi runt zij het feministisch mediaplatform Lilith.
In hun programma zijn onder anderen ook Soundos El Ahmadi, Noraly Beyer en Romana Vrede te zien. Zij vragen zich bijvoorbeeld af wat er gebeurt wanneer een zwarte vrouw net zo rijk wordt als Elon Musk. En hoe het komt dat Mark Rutte wel eens iets belangrijks vergeet, maar toch de minister-president van Nederland kan blijven.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen