TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over ongelijkheid en onrecht in de samenleving kun je lang praten, maar je kunt er ook om lachen. Dat doen de makers van het nieuwe satirische sketchprogramma Seef Spees.
Lachen kan volgens hen tot nieuwe inzichten of opluchting leiden. “Met een fenomenaal team nemen we hedendaagse thema‘s onder de loep, op onze manier en met onze saus”, legt Clarice Gargard uit. Samen met Hasna El Maroudi runt zij het feministisch mediaplatform Lilith.
In hun programma zijn onder anderen ook Soundos El Ahmadi, Noraly Beyer en Romana Vrede te zien. Zij vragen zich bijvoorbeeld af wat er gebeurt wanneer een zwarte vrouw net zo rijk wordt als Elon Musk. En hoe het komt dat Mark Rutte wel eens iets belangrijks vergeet, maar toch de minister-president van Nederland kan blijven.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'