TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over ongelijkheid en onrecht in de samenleving kun je lang praten, maar je kunt er ook om lachen. Dat doen de makers van het nieuwe satirische sketchprogramma Seef Spees.
Lachen kan volgens hen tot nieuwe inzichten of opluchting leiden. “Met een fenomenaal team nemen we hedendaagse thema‘s onder de loep, op onze manier en met onze saus”, legt Clarice Gargard uit. Samen met Hasna El Maroudi runt zij het feministisch mediaplatform Lilith.
In hun programma zijn onder anderen ook Soundos El Ahmadi, Noraly Beyer en Romana Vrede te zien. Zij vragen zich bijvoorbeeld af wat er gebeurt wanneer een zwarte vrouw net zo rijk wordt als Elon Musk. En hoe het komt dat Mark Rutte wel eens iets belangrijks vergeet, maar toch de minister-president van Nederland kan blijven.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd