TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Over ongelijkheid en onrecht in de samenleving kun je lang praten, maar je kunt er ook om lachen. Dat doen de makers van het nieuwe satirische sketchprogramma Seef Spees.
Lachen kan volgens hen tot nieuwe inzichten of opluchting leiden. “Met een fenomenaal team nemen we hedendaagse thema‘s onder de loep, op onze manier en met onze saus”, legt Clarice Gargard uit. Samen met Hasna El Maroudi runt zij het feministisch mediaplatform Lilith.
In hun programma zijn onder anderen ook Soundos El Ahmadi, Noraly Beyer en Romana Vrede te zien. Zij vragen zich bijvoorbeeld af wat er gebeurt wanneer een zwarte vrouw net zo rijk wordt als Elon Musk. En hoe het komt dat Mark Rutte wel eens iets belangrijks vergeet, maar toch de minister-president van Nederland kan blijven.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'