TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning tussen de jachtluipaarden is om te snijden in de documentaireserie Serengeti. Niet voor ieder roofdier is het makkelijk om zijn mannetje te staan. Jachtluipaard Duma lijkt maar niet geaccepteerd te worden door de troep en zal het respect van de andere machtige mannetjes moeten afdwingen.
Een situatie die producent John Downer niet had verwacht op beeld te krijgen. “Ik had nooit gedacht dat we iets zouden doen met hoe een dier zich moet aanpassen en de strijd die hij moet voeren om geaccepteerd te worden door een groep mannetjes”, vertelt hij aan News24.
Als Duma zijn plek in de troep eindelijk heeft veroverd, begint de hiërarchie te wankelen: als onverwacht een wijfje opduikt, bereikt de rivaliteit binnen de troep een hoogtepunt.
Deze aflevering van Serengeti zie je op zondag 4 augustus vanaf 18:15 uur op NPO 2.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'