TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning tussen de jachtluipaarden is om te snijden in de documentaireserie Serengeti. Niet voor ieder roofdier is het makkelijk om zijn mannetje te staan. Jachtluipaard Duma lijkt maar niet geaccepteerd te worden door de troep en zal het respect van de andere machtige mannetjes moeten afdwingen.
Een situatie die producent John Downer niet had verwacht op beeld te krijgen. “Ik had nooit gedacht dat we iets zouden doen met hoe een dier zich moet aanpassen en de strijd die hij moet voeren om geaccepteerd te worden door een groep mannetjes”, vertelt hij aan News24.
Als Duma zijn plek in de troep eindelijk heeft veroverd, begint de hiërarchie te wankelen: als onverwacht een wijfje opduikt, bereikt de rivaliteit binnen de troep een hoogtepunt.
Deze aflevering van Serengeti zie je op zondag 4 augustus vanaf 18:15 uur op NPO 2.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene