TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De spanning tussen de jachtluipaarden is om te snijden in de documentaireserie Serengeti. Niet voor ieder roofdier is het makkelijk om zijn mannetje te staan. Jachtluipaard Duma lijkt maar niet geaccepteerd te worden door de troep en zal het respect van de andere machtige mannetjes moeten afdwingen.
Een situatie die producent John Downer niet had verwacht op beeld te krijgen. “Ik had nooit gedacht dat we iets zouden doen met hoe een dier zich moet aanpassen en de strijd die hij moet voeren om geaccepteerd te worden door een groep mannetjes”, vertelt hij aan News24.
Als Duma zijn plek in de troep eindelijk heeft veroverd, begint de hiërarchie te wankelen: als onverwacht een wijfje opduikt, bereikt de rivaliteit binnen de troep een hoogtepunt.
Deze aflevering van Serengeti zie je op zondag 4 augustus vanaf 18:15 uur op NPO 2.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker