TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Door wilde dieren op te voeren als hoofdpersonen in een spannende verhaallijn biedt Serengeti pakkend kijkvoer voor jong en oud.
Deze aflevering is te zien hoe Kali de leeuwin en haar troep het weer aan de stok krijgen met een oude vijand: de leeuwen met zwarte manen. Dit is een gevaarlijke tijd om geboren te worden op de savanne, en gazellekalfje Tamu houdt zich in het lange gras schuil voor de roofdieren.
De dramatische vertelvorm van Serengeti heeft de natuurserie de nodige kritiek opgeleverd. Het geven van namen en gedachten aan wilde dieren is misschien gebruikelijk in een Disneyfilm, maar iets waar serieuze natuuronderzoekers al lang geleden mee gestopt zijn. Ook presenteren de makers opnames van verschillende dieren als een en hetzelfde 'personage'.
Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'