TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke uitdaging voor Sergio Herman. De chef-kok wil Tom Waes in Sergio over de Grens verrassen met een culinaire ontdekkingstocht door een land waar hij nog nooit is geweest. Van Albanië tot Sierra Leone, van Azerbeidzjan tot Vanuatu: de Vlaamse presentator en acteur is voor zijn eigen reisprogramma Reizen Waes al in alle uithoeken van de wereld geweest.
Maar van Zuid-Afrika ontbreekt nog een stempel in Waes' paspoort. Op naar het land van de safari's in de wildparken, de townships van Kaapstad en Johannesburg, de wijnen en braai, oftewel barbecue op z'n Zuid-Afrikaans.
Braaien wordt gezien als een belangrijke sociale gebeurtenis waarvoor de nodige uurtjes wordt uitgetrokken. Met typisch Zuid-Afrikaanse gerechten als boerewors, sosatie en mielies.
Deze aflevering van Sergio over de Grens is op zondag 13 oktober 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje