TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke uitdaging voor Sergio Herman. De chef-kok wil Tom Waes in Sergio over de Grens verrassen met een culinaire ontdekkingstocht door een land waar hij nog nooit is geweest. Van Albanië tot Sierra Leone, van Azerbeidzjan tot Vanuatu: de Vlaamse presentator en acteur is voor zijn eigen reisprogramma Reizen Waes al in alle uithoeken van de wereld geweest.
Maar van Zuid-Afrika ontbreekt nog een stempel in Waes' paspoort. Op naar het land van de safari's in de wildparken, de townships van Kaapstad en Johannesburg, de wijnen en braai, oftewel barbecue op z'n Zuid-Afrikaans.
Braaien wordt gezien als een belangrijke sociale gebeurtenis waarvoor de nodige uurtjes wordt uitgetrokken. Met typisch Zuid-Afrikaanse gerechten als boerewors, sosatie en mielies.
Deze aflevering van Sergio over de Grens is op zondag 13 oktober 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, Wind River
15:41Dit programma vervangt De Augurkenkoning op RTL 4
14:11Deze BN'ers zijn te gast in het nieuwe seizoen van Boerderij van Dorst
14:10Deze BN'er-duo's doen mee aan het tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
13:21Wanneer is het nieuwe realityprogramma Dutchie Shore op Videoland te zien?