TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin deze maand waren er bij de Nederlandse gemeenten 75.000 Oekraïense vluchtelingen geregistreerd. Een aantal van hen staat centraal in Slava Oekraïne, een nieuwe documentaireserie die elke zes maanden een update geeft over enkele Oekraïners.
De vluchtelingen hebben sterk uiteenlopende achtergronden, maar zijn allemaal in ons land terechtgekomen en proberen hier hun draai te vinden. Valeria uit Kiev is met haar achtjarige dochter naar Nederland gevlucht. Ook een familie uit Marioepol, die na de Russische inval van Oekraïne wekenlang in een schuilkelder heeft doorgebracht, besloot in ons land een veilig heenkomen te zoeken.
Slava Oekraïne neemt ook elk halfjaar een kijkje bij de Nederlanders die besloten om Oekraïners in hun huis op te nemen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer