TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin deze maand waren er bij de Nederlandse gemeenten 75.000 Oekraïense vluchtelingen geregistreerd. Een aantal van hen staat centraal in Slava Oekraïne, een nieuwe documentaireserie die elke zes maanden een update geeft over enkele Oekraïners.
De vluchtelingen hebben sterk uiteenlopende achtergronden, maar zijn allemaal in ons land terechtgekomen en proberen hier hun draai te vinden. Valeria uit Kiev is met haar achtjarige dochter naar Nederland gevlucht. Ook een familie uit Marioepol, die na de Russische inval van Oekraïne wekenlang in een schuilkelder heeft doorgebracht, besloot in ons land een veilig heenkomen te zoeken.
Slava Oekraïne neemt ook elk halfjaar een kijkje bij de Nederlanders die besloten om Oekraïners in hun huis op te nemen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden