TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin deze maand waren er bij de Nederlandse gemeenten 75.000 Oekraïense vluchtelingen geregistreerd. Een aantal van hen staat centraal in Slava Oekraïne, een nieuwe documentaireserie die elke zes maanden een update geeft over enkele Oekraïners.
De vluchtelingen hebben sterk uiteenlopende achtergronden, maar zijn allemaal in ons land terechtgekomen en proberen hier hun draai te vinden. Valeria uit Kiev is met haar achtjarige dochter naar Nederland gevlucht. Ook een familie uit Marioepol, die na de Russische inval van Oekraïne wekenlang in een schuilkelder heeft doorgebracht, besloot in ons land een veilig heenkomen te zoeken.
Slava Oekraïne neemt ook elk halfjaar een kijkje bij de Nederlanders die besloten om Oekraïners in hun huis op te nemen.
Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained