TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin deze maand waren er bij de Nederlandse gemeenten 75.000 Oekraïense vluchtelingen geregistreerd. Een aantal van hen staat centraal in Slava Oekraïne, een nieuwe documentaireserie die elke zes maanden een update geeft over enkele Oekraïners.
De vluchtelingen hebben sterk uiteenlopende achtergronden, maar zijn allemaal in ons land terechtgekomen en proberen hier hun draai te vinden. Valeria uit Kiev is met haar achtjarige dochter naar Nederland gevlucht. Ook een familie uit Marioepol, die na de Russische inval van Oekraïne wekenlang in een schuilkelder heeft doorgebracht, besloot in ons land een veilig heenkomen te zoeken.
Slava Oekraïne neemt ook elk halfjaar een kijkje bij de Nederlanders die besloten om Oekraïners in hun huis op te nemen.
Partnerbijdrage
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’