TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze slotaflevering van Serengeti zijn de kuddes eindelijk bij de rivier de Mara aanbeland. Maar niet alle dieren en families hebben het zover heelhuids gered. De grote jaarlijkse migratie vraagt elke keer zijn offers. Sommige dieren zijn gewond geraakt, kreupel, verweesd of alleenstaand.
Dit geldt ook voor de jonge gazelle Tamu, die nu moederziel alleen de rivier moet oversteken. Zijn moeder heeft gelukkig nog net op tijd wat trucjes aan haar kleintje doorgegeven om de roofdieren te kunnen ontwijken. Cheetahwelp Duma moet juist zijn moeder redden. Uiteindelijk voelt iedereen de druk om de oversteek te maken. En laten daar nou net de krokodillen liggen te wachten. Het zebrajong van Shani en Gnu krijgt de schrik van zijn leven door dit levende gevaar in het water.
Lupita Nyong'o, een in Mexico geboren Keniaanse actrice is de stem achter deze bijzondere serie. "Ik genoot van de intimiteit die het me bood met de dieren", zegt ze in een interview aan Discovery. Ook zij dacht bij een natuurdocumentaire in eerste instantie aan een Britse mannenstem. Maar Nyong'o bewijst dat het ook anders kan. "De serie geeft ongeëvenaarde toegang tot een van de ongereptste uithoeken van de Afrikaanse vlakten. Het vertelt de hartverwarmende verhalen van de dieren. Hun jaarlijkse reis toont het drama en de prestaties van het elke dag overleven op de Serengeti”, zegt ze.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel