TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat De Verraders in Nederland een succesnummer is mag je wel stellen, het programma is niet voor niets bezig aan alweer het derde seizoen.
Het Nederlandse format is ook in het buitenland bijzonder populair. Zo is het verkocht aan de BBC, waar het programma onder de naam The traitors maar liefst drie keer in de week op de BBC One te zien is. Daarnaast heeft de grootste talkshowhost van het land, Graham Norton, al uitgesproken groot fan te zijn.
Claudia Winkleman, de presentatrice van de Britse variant, was in zijn show te gast en vertelde hoe ze voor het programma gestrikt is. Ze vertelde er geen zin in te hebben omdat ze voor de opnames naar Schotland moest, maar na het zien van 'onze' versie ging ze toch overstag, zo geweldig vond ze het.
Deze week zijn in ons Nederlandse variant de pijlen gericht op Noël van Kleef. Selma Omari weet het namelijk zeker: de voormalig GTST-acteur is een verrader. Haar jacht, die gedurende de dag steeds feller wordt, drijft Noël tot wanhoop. Helaas betekent dit niet dat de Verraders achterover kunnen leunen. Bij het afluisteren van een gesprek hoort verrader Sander zijn naam vallen als verdachte. Ook zet Chahid Charrak een val om het verraderlijke trio uit de tent te lokken.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027