TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen zomer nam Willeke Alberti groots afscheid van het grote publiek. Geen grote podia en soloprogramma’s meer voor de 77-jarige vedette: ze zal alleen nog optreden in verzorgings- en verpleeghuizen. Maar aan het slot van de documentaireserie Spiegelbeeld: Het leven van Willeke Alberti rijst de vraag of dit in de toekomst nog wel genoeg zal zijn.
Gaat het grote podium straks alsnog lonken? Zolang ze gezond is, blijft Alberti hoe dan ook zingen voor bewoners van zorginstellingen. Al van jongs af aan draagt ze de zorg een warm hart toe. En dat is mede te danken aan haar vader Willy Alberti.
Tijdens Sinterklaas zongen ze vroeger samen voor de Stichting Witte Bedjes, die geld inzamelde voor zieke en gehandicapte kinderen uit Amsterdam en omgeving.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters