TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen zomer nam Willeke Alberti groots afscheid van het grote publiek. Geen grote podia en soloprogramma’s meer voor de 77-jarige vedette: ze zal alleen nog optreden in verzorgings- en verpleeghuizen. Maar aan het slot van de documentaireserie Spiegelbeeld: Het leven van Willeke Alberti rijst de vraag of dit in de toekomst nog wel genoeg zal zijn.
Gaat het grote podium straks alsnog lonken? Zolang ze gezond is, blijft Alberti hoe dan ook zingen voor bewoners van zorginstellingen. Al van jongs af aan draagt ze de zorg een warm hart toe. En dat is mede te danken aan haar vader Willy Alberti.
Tijdens Sinterklaas zongen ze vroeger samen voor de Stichting Witte Bedjes, die geld inzamelde voor zieke en gehandicapte kinderen uit Amsterdam en omgeving.
Partnerbijdrage
Reünie A.S.S. - Anti Survival Show: bekijk de eerste beelden
16:16Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juni
14:29Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes