TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rafael en zijn zusjes Gioya en Bo zijn geboren in Brazilië, maar werden al op jonge leeftijd opgenomen in een adoptiegezin in Nederland. Veel herinneringen aan Brazilië hebben ze niet. Het enige wat Rafael nog weet is dat het zo koud was toen ze in een wintermaand in Nederland aankwamen. Zijn zusjes hebben alleen nog wat vage herinneringen aan het kindertehuis waarin ze zaten.
Nu willen ze graag weten wie hun biologische moeder is en dus schakelen ze Derk Bolt in om een zoektocht in het Zuid-Amerikaanse land op touw te zetten. Erg makkelijk is het niet, want Bolt heeft nauwelijks aanknopingspunten. Wat verder ook niet helpt is dat Rafael, Gioya en Bo zelf helemaal geen Portugees spreken. Lukt het Bolt om de biologische moeder toch te vinden?
Spoorloos is iedere woensdag vanaf 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Dit is tevens de laatste aflevering met Derk Bolt als presentator.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'