TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
FC Twente-voetballer Nurija van Schoonhoven is geboren in Rusland. Als jong meisje werd ze geadopteerd door Nederlandse ouders. Via Spoorloos ging ze in 2019 op zoek naar haar biologische moeder. In Rusland maakte ze kennis met een warme familie én met haar moeder Railja, die aan schizofrenie lijdt en in een verwaarloosde kliniek verblijft.
“Ik ben er drie keer geweest; iedere keer was de schok even groot”, schrijft Nurija op haar website. Na die eerste ontmoeting organiseerde ze een inzamelingsactie. Inmiddels weet Nurija ook wie haar biologische vader is. Afgelopen december ontmoette ze hem voor het eerst, ook al vond zijn andere dochter - haar halfzus - het geen goed plan om contact te zoeken.
In deze aflevering is haar recente bezoek aan Rusland te zien.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie