TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van haar jeugd was een roerige tijd voor Sarah. Na de scheiding van haar ouders woonde ze in Frankrijk bij haar oma van haar vaders kant, maar aan dat verblijf kwam op vierjarige leeftijd een eind.
Spoorloos gaat deze week op zoek naar haar moeder, die de kleine Sarah kwam ophalen voor een paar bezoekuren, maar haar nooit meer terugbracht. Ze liet haar dochter achter bij de ouders van een vriendin. Wildvreemde mensen voor Sarah, en intussen was haar moeder met de noorderzon vertrokken. Sarah vraagt zich nog altijd af waarom zij is weggegaan. En denkt haar moeder nog weleens aan haar?
Aan haar vader kan ze het niet meer vragen. Een aantal jaar geleden vond ze hem op eigen kracht, maar hij is inmiddels overleden. Sarah hoopt dat Spoorloos haar verder kan helpen.
Winter Vol Liefde-kandidate Yasmine is moeder geworden
16:28De streamingtip van de week: Jo Nesbø’s Detective Hole op Netflix
15:44Ben of ken jij een groot gezin? KRO-NCRV zoekt er eentje voor Een Huis Vol
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
15:31Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates