TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van haar jeugd was een roerige tijd voor Sarah. Na de scheiding van haar ouders woonde ze in Frankrijk bij haar oma van haar vaders kant, maar aan dat verblijf kwam op vierjarige leeftijd een eind.
Spoorloos gaat deze week op zoek naar haar moeder, die de kleine Sarah kwam ophalen voor een paar bezoekuren, maar haar nooit meer terugbracht. Ze liet haar dochter achter bij de ouders van een vriendin. Wildvreemde mensen voor Sarah, en intussen was haar moeder met de noorderzon vertrokken. Sarah vraagt zich nog altijd af waarom zij is weggegaan. En denkt haar moeder nog weleens aan haar?
Aan haar vader kan ze het niet meer vragen. Een aantal jaar geleden vond ze hem op eigen kracht, maar hij is inmiddels overleden. Sarah hoopt dat Spoorloos haar verder kan helpen.
Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'