TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van haar jeugd was een roerige tijd voor Sarah. Na de scheiding van haar ouders woonde ze in Frankrijk bij haar oma van haar vaders kant, maar aan dat verblijf kwam op vierjarige leeftijd een eind.
Spoorloos gaat deze week op zoek naar haar moeder, die de kleine Sarah kwam ophalen voor een paar bezoekuren, maar haar nooit meer terugbracht. Ze liet haar dochter achter bij de ouders van een vriendin. Wildvreemde mensen voor Sarah, en intussen was haar moeder met de noorderzon vertrokken. Sarah vraagt zich nog altijd af waarom zij is weggegaan. En denkt haar moeder nog weleens aan haar?
Aan haar vader kan ze het niet meer vragen. Een aantal jaar geleden vond ze hem op eigen kracht, maar hij is inmiddels overleden. Sarah hoopt dat Spoorloos haar verder kan helpen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los