TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begin van haar jeugd was een roerige tijd voor Sarah. Na de scheiding van haar ouders woonde ze in Frankrijk bij haar oma van haar vaders kant, maar aan dat verblijf kwam op vierjarige leeftijd een eind.
Spoorloos gaat deze week op zoek naar haar moeder, die de kleine Sarah kwam ophalen voor een paar bezoekuren, maar haar nooit meer terugbracht. Ze liet haar dochter achter bij de ouders van een vriendin. Wildvreemde mensen voor Sarah, en intussen was haar moeder met de noorderzon vertrokken. Sarah vraagt zich nog altijd af waarom zij is weggegaan. En denkt haar moeder nog weleens aan haar?
Aan haar vader kan ze het niet meer vragen. Een aantal jaar geleden vond ze hem op eigen kracht, maar hij is inmiddels overleden. Sarah hoopt dat Spoorloos haar verder kan helpen.
Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo
11:29Video: Jan Slagter en Guido den Aantrekker clashen bij De Oranjezomer
11:16Huh? Er lijkt een deelnemer plots te zijn vertrokken uit De Bondgenoten