TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is lang geleden dat een Nederlander de Tour de France won. Of Wimbledon. Op de Olympische Spelen is Oranje al even niet de beste geweest op de 100 meter sprint bij de vrouwen (Fanny Blankers-Koen, 1948) en de 100 meter vrije slag bij de mannen (Pieter van den Hoogenband, 2004). Presentator Gregory Sedoc zoekt in het derde seizoen van Sportlab Sedoc uit hoe de wetenschap kan helpen om die successen te herhalen.
In de eerste aflevering staat de oud-atleet stil bij het grootste tennistoernooi ter wereld: Wimbledon. Hij bezoekt Richard Krajicek, die in 1996 de finale won. In het Nationaal Tennis Centrum in Amstelveen ontmoet Sedoc oud-tennisser Jacco Eltingh. Hij is nu technisch directeur van de tennisbond en vertelt hoe Nederlands tennistalent traint.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside