TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze reportageserie volgt Gregory Sedoc vijf sporters bij hun weg naar de Olympische Spelen in Parijs.
Zelf weet de oud-atleet wat het is om vier jaar lang toe te werken naar dat ultieme sportevenement. Hij was zelf van de partij op de Spelen van 2004, 2008 en 2012.
“Bij mijn eerste editie in Athene was ik nog heel jong. Ik woonde ook thuis, dat voelde heel anders dan de andere twee keren. In 2008 was het al wat lastiger, want het jaar ervoor had ik een breuk in mijn voet. De vraag was of ik op tijd hersteld zou zijn voor Peking. Gelukkig was dat het geval.”
De zwaarste route naar de Spelen was bij zijn derde editie in Londen, omdat hij een rommelige voorbereiding kende. “Het jaar ervoor was ik geschorst. Om die reden was het voor mij erg zwaar.”
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?