TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze reportageserie volgt Gregory Sedoc vijf sporters bij hun weg naar de Olympische Spelen in Parijs.
Zelf weet de oud-atleet wat het is om vier jaar lang toe te werken naar dat ultieme sportevenement. Hij was zelf van de partij op de Spelen van 2004, 2008 en 2012.
“Bij mijn eerste editie in Athene was ik nog heel jong. Ik woonde ook thuis, dat voelde heel anders dan de andere twee keren. In 2008 was het al wat lastiger, want het jaar ervoor had ik een breuk in mijn voet. De vraag was of ik op tijd hersteld zou zijn voor Peking. Gelukkig was dat het geval.”
De zwaarste route naar de Spelen was bij zijn derde editie in Londen, omdat hij een rommelige voorbereiding kende. “Het jaar ervoor was ik geschorst. Om die reden was het voor mij erg zwaar.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij