TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze reportageserie volgt Gregory Sedoc vijf sporters bij hun weg naar de Olympische Spelen in Parijs.
Zelf weet de oud-atleet wat het is om vier jaar lang toe te werken naar dat ultieme sportevenement. Hij was zelf van de partij op de Spelen van 2004, 2008 en 2012.
“Bij mijn eerste editie in Athene was ik nog heel jong. Ik woonde ook thuis, dat voelde heel anders dan de andere twee keren. In 2008 was het al wat lastiger, want het jaar ervoor had ik een breuk in mijn voet. De vraag was of ik op tijd hersteld zou zijn voor Peking. Gelukkig was dat het geval.”
De zwaarste route naar de Spelen was bij zijn derde editie in Londen, omdat hij een rommelige voorbereiding kende. “Het jaar ervoor was ik geschorst. Om die reden was het voor mij erg zwaar.”
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten