TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze reportageserie volgt Gregory Sedoc vijf sporters bij hun weg naar de Olympische Spelen in Parijs.
Zelf weet de oud-atleet wat het is om vier jaar lang toe te werken naar dat ultieme sportevenement. Hij was zelf van de partij op de Spelen van 2004, 2008 en 2012.
“Bij mijn eerste editie in Athene was ik nog heel jong. Ik woonde ook thuis, dat voelde heel anders dan de andere twee keren. In 2008 was het al wat lastiger, want het jaar ervoor had ik een breuk in mijn voet. De vraag was of ik op tijd hersteld zou zijn voor Peking. Gelukkig was dat het geval.”
De zwaarste route naar de Spelen was bij zijn derde editie in Londen, omdat hij een rommelige voorbereiding kende. “Het jaar ervoor was ik geschorst. Om die reden was het voor mij erg zwaar.”
Terugkijken: Jamai imponeert Maestro-kijkers opnieuw
09:48Deze Winter Vol Liefde-deelneemster komt je wellicht bekend voor
09:20Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties