TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar geleden won Ranomi Kromowidjojo op de Olympische Spelen van Londen goud op de 100 meter vrije slag. Na die geweldige prestatie is het Nederland niet meer gelukt een olympische medaille te behalen op deze iconische zwemafstand. De Amerikanen en Australiërs domineerden tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro en Tokio.
In de vierde en laatste aflevering van dit seizoen Sportlab Sedoc onderzoekt Gregory Sedoc wat ervoor nodig is om weer te presteren op de 100 meter vrije slag. De oud-atleet bezoekt het Innosportlab in Eindhoven en ziet hoe zwemtalenten op een wetenschappelijke manier worden begeleid in een hightechzwembad. Natuurlijk spreekt hij ook met Pieter van den Hoogenband, die twee keer olympisch goud won op de 100 meter vrije slag.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
