TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar geleden won Ranomi Kromowidjojo op de Olympische Spelen van Londen goud op de 100 meter vrije slag. Na die geweldige prestatie is het Nederland niet meer gelukt een olympische medaille te behalen op deze iconische zwemafstand. De Amerikanen en Australiërs domineerden tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro en Tokio.
In de vierde en laatste aflevering van dit seizoen Sportlab Sedoc onderzoekt Gregory Sedoc wat ervoor nodig is om weer te presteren op de 100 meter vrije slag. De oud-atleet bezoekt het Innosportlab in Eindhoven en ziet hoe zwemtalenten op een wetenschappelijke manier worden begeleid in een hightechzwembad. Natuurlijk spreekt hij ook met Pieter van den Hoogenband, die twee keer olympisch goud won op de 100 meter vrije slag.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven