TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar geleden won Ranomi Kromowidjojo op de Olympische Spelen van Londen goud op de 100 meter vrije slag. Na die geweldige prestatie is het Nederland niet meer gelukt een olympische medaille te behalen op deze iconische zwemafstand. De Amerikanen en Australiërs domineerden tijdens de Olympische Spelen in Rio de Janeiro en Tokio.
In de vierde en laatste aflevering van dit seizoen Sportlab Sedoc onderzoekt Gregory Sedoc wat ervoor nodig is om weer te presteren op de 100 meter vrije slag. De oud-atleet bezoekt het Innosportlab in Eindhoven en ziet hoe zwemtalenten op een wetenschappelijke manier worden begeleid in een hightechzwembad. Natuurlijk spreekt hij ook met Pieter van den Hoogenband, die twee keer olympisch goud won op de 100 meter vrije slag.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned