TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe kan Nederland weer uitblinken op sportevenementen als Wimbledon en de Tour de France? En hoe kan de wetenschap daar een handje bij helpen? Dit seizoen gaat Sportlab Sedoc op zoek naar de Nederlandse kampioenen van morgen, en dan speciaal op onderdelen waarin ons land al een tijdje niet meer heeft uitgeblonken.
Deze week neemt oud-olympiër Gregory Sedoc de 100 meter sprint onder de loep. De laatste Nederlandse atleet die goud won op dit onderdeel was Fanny Blankers-Koen tijdens de Spelen van 1948 in Londen. Sedoc spreekt met wetenschappers over de sprinttechnieken van paarden en kangoeroes, en over de start en acceleratie tijdens de honderd meter. Ook onderzoekt hij de voor- en nadelen van schoenen vergeleken met het lopen op blote voeten.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten