TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De gaswinningsproblematiek in Groningen krijgt een gezicht in deze aflevering van Steenrijk, Straatarm. Johnnie en Anita Stuts woonden tot voor kort met hun vier kinderen in een eigen woning in Loppersum. Het pand raakte echter als gevolg van meerdere aardbevingen onherstelbaar beschadigd. Het gezin moest daarom uitwijken naar een wisselwoning.
Die gang van zaken zorgde voor mentale problemen bij Johnnie. Hij raakte arbeidsongeschikt en inmiddels moet het gezin rond zien te komen van 70 euro per week. De familie Stuts ruilt een weekje met de Tilburgse Tamara Straatman, een succesvolle zakenvrouw die haar villa inclusief grote tuin en zwembad ter beschikking stelt. Tamara gaat samen met haar beste vriend en zakenpartner Ronnie vijf dagen naar Groningen.
Deze herhaling van Steenrijk, Straatarm zie je op vrijdag 20 december 2024 om 20:30 uur op Net5. (HH)
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij