TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Veel gezinnen in Steenrijk, straatarm moeten rondkomen van een paar tientjes per week, en dat is voor Sharon en tienerdochter Givenny niet anders.
Sharon zat in de schuldsanering en wil die ellende nooit meer meemaken. Ze werkt keihard in de horeca, houdt haar kasboekje strikt bij en shopt haar kleding tweedehands bij de ruilwinkel van een vriendin. In zekere zin hebben moeder en dochter een sober bestaan, maar de twee staan positief in het leven en halen rijkdom uit hun hechte band.
Toch is het niet verkeerd om een weekje te vertoeven in de luxe loft van dj Moschino en zijn vriendin in Sittard. Zij kijken niet op van een oestertje meer of minder en dat kan ook met een weekbudget van 2000 euro. Sharon en Givenny kunnen zich hier een paar dagen heerlijk uitleven.
Partnerbijdrage
Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'