TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel gezinnen in Steenrijk, straatarm moeten rondkomen van een paar tientjes per week, en dat is voor Sharon en tienerdochter Givenny niet anders.
Sharon zat in de schuldsanering en wil die ellende nooit meer meemaken. Ze werkt keihard in de horeca, houdt haar kasboekje strikt bij en shopt haar kleding tweedehands bij de ruilwinkel van een vriendin. In zekere zin hebben moeder en dochter een sober bestaan, maar de twee staan positief in het leven en halen rijkdom uit hun hechte band.
Toch is het niet verkeerd om een weekje te vertoeven in de luxe loft van dj Moschino en zijn vriendin in Sittard. Zij kijken niet op van een oestertje meer of minder en dat kan ook met een weekbudget van 2000 euro. Sharon en Givenny kunnen zich hier een paar dagen heerlijk uitleven.
Partnerbijdrage
Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van
10:42Even Tot Hier voert verandering door in honderdste uitzending
10:00Eva Eikhout doet mee aan de speciale editie van Maestro: 'Ik vond het geweldig'