TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noëmi krijgt de kans even op krachten te komen in Steenrijk, Straatarm. Als gedupeerde van de toeslagenaffaire heeft ze een aantal loodzware, onzekere jaren achter de rug met een zeer beperkt budget.
De aanhoudende stress over geldzaken zorgde ook nog eens voor een relatiebreuk waardoor ze in haar eentje opdraaide voor de opvoeding van dochters Hailey, Isabella, Noëlia en Romy. Omdat er zo weinig geld was, moest ze haar kinderen zelfs zonder eten naar school sturen. Toch wil ze haar kroost meegeven dat je altijd positief in het leven moet staan.
Dat heeft ze gemeen met de vermogende vastgoedinvesteerder Henk Jan die overal kansen ziet. Hij gaat met zijn vrouw Linda naar Heerhugowaard en stelt zijn villa in Marbella beschikbaar aan Noëmi en de kinderen.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson