TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Noëmi krijgt de kans even op krachten te komen in Steenrijk, Straatarm. Als gedupeerde van de toeslagenaffaire heeft ze een aantal loodzware, onzekere jaren achter de rug met een zeer beperkt budget.
De aanhoudende stress over geldzaken zorgde ook nog eens voor een relatiebreuk waardoor ze in haar eentje opdraaide voor de opvoeding van dochters Hailey, Isabella, Noëlia en Romy. Omdat er zo weinig geld was, moest ze haar kinderen zelfs zonder eten naar school sturen. Toch wil ze haar kroost meegeven dat je altijd positief in het leven moet staan.
Dat heeft ze gemeen met de vermogende vastgoedinvesteerder Henk Jan die overal kansen ziet. Hij gaat met zijn vrouw Linda naar Heerhugowaard en stelt zijn villa in Marbella beschikbaar aan Noëmi en de kinderen.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'