TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Noëmi krijgt de kans even op krachten te komen in Steenrijk, Straatarm. Als gedupeerde van de toeslagenaffaire heeft ze een aantal loodzware, onzekere jaren achter de rug met een zeer beperkt budget.
De aanhoudende stress over geldzaken zorgde ook nog eens voor een relatiebreuk waardoor ze in haar eentje opdraaide voor de opvoeding van dochters Hailey, Isabella, Noëlia en Romy. Omdat er zo weinig geld was, moest ze haar kinderen zelfs zonder eten naar school sturen. Toch wil ze haar kroost meegeven dat je altijd positief in het leven moet staan.
Dat heeft ze gemeen met de vermogende vastgoedinvesteerder Henk Jan die overal kansen ziet. Hij gaat met zijn vrouw Linda naar Heerhugowaard en stelt zijn villa in Marbella beschikbaar aan Noëmi en de kinderen.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO