TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eigenlijk is het toeval dat Johanna ter Steege actrice is geworden. Ze groeide op in een boerderij op het Twentse platteland en kreeg van huis uit weinig kunst en cultuur mee. Toch belandde ze uiteindelijk op de Toneelschool in Arnhem, waar George Sluizer haar al voor haar afstuderen wegplukte. De regisseur zag in haar de perfecte Saskia voor zijn verfilming van Tim Krabbés bestseller Het Gouden Ei.
Die film, Spoorloos, werd een enorm succes en Ter Steeges naam was gemaakt. Ze werkte samen met acteergrootheden als Glenn Close en Isabella Rossellini en reisde de hele wereld over. Voor haar geboortestreek hield ze echter altijd een warm plekje in haar hart. Özcan Akyol gaat in Sterren op het Doek met haar in gesprek terwijl drie kunstenaars haar portretteren.
Benieuwd? Deze aflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 9 december vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's