TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Eigenlijk is het toeval dat Johanna ter Steege actrice is geworden. Ze groeide op in een boerderij op het Twentse platteland en kreeg van huis uit weinig kunst en cultuur mee. Toch belandde ze uiteindelijk op de Toneelschool in Arnhem, waar George Sluizer haar al voor haar afstuderen wegplukte. De regisseur zag in haar de perfecte Saskia voor zijn verfilming van Tim Krabbés bestseller Het Gouden Ei.
Die film, Spoorloos, werd een enorm succes en Ter Steeges naam was gemaakt. Ze werkte samen met acteergrootheden als Glenn Close en Isabella Rossellini en reisde de hele wereld over. Voor haar geboortestreek hield ze echter altijd een warm plekje in haar hart. Özcan Akyol gaat in Sterren op het Doek met haar in gesprek terwijl drie kunstenaars haar portretteren.
Benieuwd? Deze aflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 9 december vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025