TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stilzitten is er weinig bij voor Miljuschka Witzenhausen. Ze is tv-kok en culinair expert, heeft een magazine en een modelabel. Van haar vriend mag ze het af en toe best rustiger aan doen, vertelt ze Özcan Akyol.
Voor Sterren op het Doek, de laatste van dit seizoen, zoekt hij haar op in een boerderij net buiten Amsterdam. Hier poseert ze voor de kunstenaars. Zij onthullen hun werk later in museum het LAM in Lisse.
Het gesprek met Akyol komt ook op haar oma Stien uit de Jordaan, met wie ze een bijzondere band heeft. In Linda. vertelt Witzenhausen deze maand over haar familie, en over haar moeder Astrid die vanwege de getuigenis tegen haar broer Willem Holleeder in anonimiteit leeft. "Zij is mijn heipaal, de stabiliteit onder mijn bestaan."
De slotaflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 30 december vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost