TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stilzitten is er weinig bij voor Miljuschka Witzenhausen. Ze is tv-kok en culinair expert, heeft een magazine en een modelabel. Van haar vriend mag ze het af en toe best rustiger aan doen, vertelt ze Özcan Akyol.
Voor Sterren op het Doek, de laatste van dit seizoen, zoekt hij haar op in een boerderij net buiten Amsterdam. Hier poseert ze voor de kunstenaars. Zij onthullen hun werk later in museum het LAM in Lisse.
Het gesprek met Akyol komt ook op haar oma Stien uit de Jordaan, met wie ze een bijzondere band heeft. In Linda. vertelt Witzenhausen deze maand over haar familie, en over haar moeder Astrid die vanwege de getuigenis tegen haar broer Willem Holleeder in anonimiteit leeft. "Zij is mijn heipaal, de stabiliteit onder mijn bestaan."
De slotaflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 30 december vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm