TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stilzitten is er weinig bij voor Miljuschka Witzenhausen. Ze is tv-kok en culinair expert, heeft een magazine en een modelabel. Van haar vriend mag ze het af en toe best rustiger aan doen, vertelt ze Özcan Akyol.
Voor Sterren op het Doek, de laatste van dit seizoen, zoekt hij haar op in een boerderij net buiten Amsterdam. Hier poseert ze voor de kunstenaars. Zij onthullen hun werk later in museum het LAM in Lisse.
Het gesprek met Akyol komt ook op haar oma Stien uit de Jordaan, met wie ze een bijzondere band heeft. In Linda. vertelt Witzenhausen deze maand over haar familie, en over haar moeder Astrid die vanwege de getuigenis tegen haar broer Willem Holleeder in anonimiteit leeft. "Zij is mijn heipaal, de stabiliteit onder mijn bestaan."
De slotaflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 30 december vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2.
Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream
16:00Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk