TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Stilzitten is er weinig bij voor Miljuschka Witzenhausen. Ze is tv-kok en culinair expert, heeft een magazine en een modelabel. Van haar vriend mag ze het af en toe best rustiger aan doen, vertelt ze Özcan Akyol.
Voor Sterren op het Doek, de laatste van dit seizoen, zoekt hij haar op in een boerderij net buiten Amsterdam. Hier poseert ze voor de kunstenaars. Zij onthullen hun werk later in museum het LAM in Lisse.
Het gesprek met Akyol komt ook op haar oma Stien uit de Jordaan, met wie ze een bijzondere band heeft. In Linda. vertelt Witzenhausen deze maand over haar familie, en over haar moeder Astrid die vanwege de getuigenis tegen haar broer Willem Holleeder in anonimiteit leeft. "Zij is mijn heipaal, de stabiliteit onder mijn bestaan."
De slotaflevering van Sterren op het Doek is op zaterdag 30 december vanaf 20:40 uur te zien bij MAX op NPO2.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
André van Duin licht tipje van de sluier op over de 100ste aflevering van Heel Holland Bakt
10:00Yvon Jaspers is terug met Onze Boerderij: 'Elke reis leert me iets'
09:07De TV van gisteren: Bureau Utrecht is de grote primetime-winnaar
06:47Vanavond op TV: Vaarwel Suriname, Chicago fire, Blacklight
21:38Kijkers van Bureau Utrecht vallen van ene verbazing in de andere