TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twintig jaar trouwe dienst stopt bakker Siemon de Jong met het presenteren van het jeugdprogramma Taarten van Abel, zo onthulde omroep VPRO pas een paar dagen geleden.
De presentator - die dus niet 'Abel' heet zoals vaak werd gedacht - vindt het zelf hoog tijd om nieuwe dingen te doen. "Ik wil mijzelf niet herhalen en ook de magie van het programma niet verliezen", vertelde hij eerder. "Ik heb veel bijzondere ontmoetingen gehad en mooie gesprekken mogen voeren. Nu heb ik zin om nieuwe dingen te doen."
Toch kan zijn afscheid niet geruisloos voorbijgaan. In deze aflevering van Taarten van Abel komen daarom zeven bijzondere kinderen, inmiddels tieners en volwassenen, terug die in de afgelopen twintig jaar met Siemon een taart voor iemand maakten. Ze blikken samen met de presentator in kwestie terug op de afleveringen en vertellen hoe het nu met hen gaat.
Bekijk hier alvast een eerste preview.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'