TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twintig jaar trouwe dienst stopt bakker Siemon de Jong met het presenteren van het jeugdprogramma Taarten van Abel, zo onthulde omroep VPRO pas een paar dagen geleden.
De presentator - die dus niet 'Abel' heet zoals vaak werd gedacht - vindt het zelf hoog tijd om nieuwe dingen te doen. "Ik wil mijzelf niet herhalen en ook de magie van het programma niet verliezen", vertelde hij eerder. "Ik heb veel bijzondere ontmoetingen gehad en mooie gesprekken mogen voeren. Nu heb ik zin om nieuwe dingen te doen."
Toch kan zijn afscheid niet geruisloos voorbijgaan. In deze aflevering van Taarten van Abel komen daarom zeven bijzondere kinderen, inmiddels tieners en volwassenen, terug die in de afgelopen twintig jaar met Siemon een taart voor iemand maakten. Ze blikken samen met de presentator in kwestie terug op de afleveringen en vertellen hoe het nu met hen gaat.
Bekijk hier alvast een eerste preview.
Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv
10:33Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment
10:00Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale