TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twintig jaar trouwe dienst stopt bakker Siemon de Jong met het presenteren van het jeugdprogramma Taarten van Abel, zo onthulde omroep VPRO pas een paar dagen geleden.
De presentator - die dus niet 'Abel' heet zoals vaak werd gedacht - vindt het zelf hoog tijd om nieuwe dingen te doen. "Ik wil mijzelf niet herhalen en ook de magie van het programma niet verliezen", vertelde hij eerder. "Ik heb veel bijzondere ontmoetingen gehad en mooie gesprekken mogen voeren. Nu heb ik zin om nieuwe dingen te doen."
Toch kan zijn afscheid niet geruisloos voorbijgaan. In deze aflevering van Taarten van Abel komen daarom zeven bijzondere kinderen, inmiddels tieners en volwassenen, terug die in de afgelopen twintig jaar met Siemon een taart voor iemand maakten. Ze blikken samen met de presentator in kwestie terug op de afleveringen en vertellen hoe het nu met hen gaat.
Bekijk hier alvast een eerste preview.
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie