TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voordat het zover is, moeten we eerst nog een zomer door die met name in het weekend vol zit met herhalingen.
Holland's Got Talent was eind 2020 voor het laatst te zien op RTL4. Maar van een stil einde is zeker geen sprake. De talentenjacht keert namelijk dit najaar weer terug op de buis inclusief diverse nieuwe juryleden en presentatoren. Zo krijgen Chantal Janzen en Dan Karaty aan de enorme desk versterking van Edson Da Graça en Marc-Marie Huijbregts.
Verder keert ook Humberto Tan niet meer terug als presentator. Na twee seizoenen van de talentenjacht wordt hij ingeruild voor twee andere bekende gezichten, namelijk die van Jamai Loman en Buddy Vedder. De twee heren zouden samen The Voice Kids presenteren, maar aangezien dat seizoen waarschijnlijk niet meer op de buis komt, moest RTL toch op zoek naar een nieuwe tv-klus. En die is hiermee gevonden.
Nu het belangrijkste: Holland's Got Talent is vanaf vrijdag 2 september weer wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'