TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een voice-over kan een programma maken of breken. Kijk bijvoorbeeld eens hoe Jeroen Kijk in de Vegte die rol invult in B&B Vol Liefde: met zijn timing en woordgrapjes is hij een van de pijlers onder het enorme succes van de datingshow. Bij de terugkeer van het iconische Te Land, Ter Zee en in de Lucht is Edwin Evers degene die de voice-over verzorgt.
Op geheel eigen wijze becommentarieert hij alle bouwwerken die van de schans gaan. Volgens presentator Ruben Nicolai is zijn rol niet te onderschatten. “Hij kan op een leuke manier iemand de maat nemen.”
Evers zal niet proberen zijn illustere voorgangers te imiteren, zo vertelde hij aan RTL Boulevard. “Ik ben geen André van Duin en ook geen Jack van Gelder. Ik moet het echt op mijn eigen manier doen.”
De tweede aflevering van Te Land, Ter Zee en in de Lucht zie je op zaterdag 7 september vanaf 20:00 uur op RTL 4.
Bart uit Paradise Hotel deelt heftige update over ziekenhuisopname: 'Ik verloor mijn zicht'
10:52Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside
10:14Urk!-ster Gerda opgenomen in het ziekenhuis: 'Zoveel pijn'
09:34De TV van gisteren: 'eindelijk' een tafel in RTL Tonight-special, maar kijkers hekelen Beau en Leonie
08:41The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'