TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een voice-over kan een programma maken of breken. Kijk bijvoorbeeld eens hoe Jeroen Kijk in de Vegte die rol invult in B&B Vol Liefde: met zijn timing en woordgrapjes is hij een van de pijlers onder het enorme succes van de datingshow. Bij de terugkeer van het iconische Te Land, Ter Zee en in de Lucht is Edwin Evers degene die de voice-over verzorgt.
Op geheel eigen wijze becommentarieert hij alle bouwwerken die van de schans gaan. Volgens presentator Ruben Nicolai is zijn rol niet te onderschatten. “Hij kan op een leuke manier iemand de maat nemen.”
Evers zal niet proberen zijn illustere voorgangers te imiteren, zo vertelde hij aan RTL Boulevard. “Ik ben geen André van Duin en ook geen Jack van Gelder. Ik moet het echt op mijn eigen manier doen.”
De tweede aflevering van Te Land, Ter Zee en in de Lucht zie je op zaterdag 7 september vanaf 20:00 uur op RTL 4.
Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'