TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op 20 maart 2023 - de dag dat deze aflevering op NPO2 te zien zal zijn - is het precies twintig jaar geleden dat de oorlog in Irak begon. Een omstreden oorlog die dictator Saddam Hussein weliswaar ten val bracht, maar die daarna grote instabiliteit veroorzaakte, met een burgeroorlog en veel geweld tot gevolg.
In deze slotaflevering zit ook gelijk een Nederlands tintje. Net op het moment dat het land namelijk dacht weer te kunnen streven naar stabiliteit, was daar ineens een Nederlandse vliegtuigbom in Hawija die voor een ongekende tragedie zorgde. De bewoners van dit district hopen dan ook nog altijd op genoegdoening van Nederland.
En verder demonstreert de nieuwe generatie Irakezen voor een betere toekomst en voor een regering die verantwoording aflegt voor wat het doet, zodat Irak eindelijk vooruit kan.
Partnerbijdrage
Paul de Leeuw verrast in Beste zangers met Laat me niet alleen
08:30Bente krijgt lovende reacties op deelname Beste zangers: 'Het helpt heel veel mensen'
08:23Cherry-Ann Person baalt van castwissels Real housewives of Amsterdam: 'Altijd jammer'
08:00De staf van Special Forces VIPS over het vijfde seizoen: 'We hopen dat kijkers geïnspireerd raken'
08:00Het vijfde seizoen van Special Forces VIPS stream je nu bij Videoland: 'Nog heftiger dan voorgaande jaren'