TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Anne-Marie Jung vindt dat vulva’s genormaliseerd moeten worden. Daarom knutselt ze van wol, kaas, brooddeeg, zeep en rosbief, vertelt ze in Jinek.
Jung kwam in het begin van de coronacrisis op het idee. Er moest een ‘kutcorona-knutselboek’ komen, in samenwerking met handwerkster Marieke Voorsluis. Echter bleek een boek met knutselstukjes mosterd na de maaltijd, dus moesten de twee iets anders bedenken. Een boek met ‘kutknutseltips’ was het resultaat.
Jung hoopt vrouwen door het boek zich minder schamen voor hun vulva en er openlijker over gaan praten. Want dat is toch nog een flink taboe, aldus de actrice. "Ik zeg niet dat we allemaal met onze flamoes bloot door de straten moeten lopen, maar ik vind wel dat het gesprek op gang moet worden geholpen."
Martien Meiland wint de Televizier-Ster Talent
Kijk hier het fragment terug:
Video: Nederlaag bij Boxing Gladiators hakt er flink in bij Dave Roelvink
08:41De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)