TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Anne-Marie Jung vindt dat vulva’s genormaliseerd moeten worden. Daarom knutselt ze van wol, kaas, brooddeeg, zeep en rosbief, vertelt ze in Jinek.
Jung kwam in het begin van de coronacrisis op het idee. Er moest een ‘kutcorona-knutselboek’ komen, in samenwerking met handwerkster Marieke Voorsluis. Echter bleek een boek met knutselstukjes mosterd na de maaltijd, dus moesten de twee iets anders bedenken. Een boek met ‘kutknutseltips’ was het resultaat.
Jung hoopt vrouwen door het boek zich minder schamen voor hun vulva en er openlijker over gaan praten. Want dat is toch nog een flink taboe, aldus de actrice. "Ik zeg niet dat we allemaal met onze flamoes bloot door de straten moeten lopen, maar ik vind wel dat het gesprek op gang moet worden geholpen."
Martien Meiland wint de Televizier-Ster Talent
Kijk hier het fragment terug:
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing