TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Anne-Marie Jung vindt dat vulva’s genormaliseerd moeten worden. Daarom knutselt ze van wol, kaas, brooddeeg, zeep en rosbief, vertelt ze in Jinek.
Jung kwam in het begin van de coronacrisis op het idee. Er moest een ‘kutcorona-knutselboek’ komen, in samenwerking met handwerkster Marieke Voorsluis. Echter bleek een boek met knutselstukjes mosterd na de maaltijd, dus moesten de twee iets anders bedenken. Een boek met ‘kutknutseltips’ was het resultaat.
Jung hoopt vrouwen door het boek zich minder schamen voor hun vulva en er openlijker over gaan praten. Want dat is toch nog een flink taboe, aldus de actrice. "Ik zeg niet dat we allemaal met onze flamoes bloot door de straten moeten lopen, maar ik vind wel dat het gesprek op gang moet worden geholpen."
Martien Meiland wint de Televizier-Ster Talent
Kijk hier het fragment terug:
Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026
13:20Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'