TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Actrice Anne-Marie Jung vindt dat vulva’s genormaliseerd moeten worden. Daarom knutselt ze van wol, kaas, brooddeeg, zeep en rosbief, vertelt ze in Jinek.
Jung kwam in het begin van de coronacrisis op het idee. Er moest een ‘kutcorona-knutselboek’ komen, in samenwerking met handwerkster Marieke Voorsluis. Echter bleek een boek met knutselstukjes mosterd na de maaltijd, dus moesten de twee iets anders bedenken. Een boek met ‘kutknutseltips’ was het resultaat.
Jung hoopt vrouwen door het boek zich minder schamen voor hun vulva en er openlijker over gaan praten. Want dat is toch nog een flink taboe, aldus de actrice. "Ik zeg niet dat we allemaal met onze flamoes bloot door de straten moeten lopen, maar ik vind wel dat het gesprek op gang moet worden geholpen."
Martien Meiland wint de Televizier-Ster Talent
Kijk hier het fragment terug:
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO