TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Anne-Marie Jung vindt dat vulva’s genormaliseerd moeten worden. Daarom knutselt ze van wol, kaas, brooddeeg, zeep en rosbief, vertelt ze in Jinek.
Jung kwam in het begin van de coronacrisis op het idee. Er moest een ‘kutcorona-knutselboek’ komen, in samenwerking met handwerkster Marieke Voorsluis. Echter bleek een boek met knutselstukjes mosterd na de maaltijd, dus moesten de twee iets anders bedenken. Een boek met ‘kutknutseltips’ was het resultaat.
Jung hoopt vrouwen door het boek zich minder schamen voor hun vulva en er openlijker over gaan praten. Want dat is toch nog een flink taboe, aldus de actrice. "Ik zeg niet dat we allemaal met onze flamoes bloot door de straten moeten lopen, maar ik vind wel dat het gesprek op gang moet worden geholpen."
Martien Meiland wint de Televizier-Ster Talent
Kijk hier het fragment terug:
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg