TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens arts-microbioloog Wim Ang kan je je mondkapje prima desinfecteren in de magnetron. EditieNL zoekt uit of het ook echt zo is.
Samen met een brandveiligheidexpert doen ze een test. Eerst wordt een stoffen mondkapje een paar minuten lang in de magnetron gestopt. De temperatuur blijkt naderhand 50 graden, wat te laag is om het kapje te desinfecteren. Ook bij de twee mondkapjes die erna worden getest - een papieren en het FFB2-masker - heeft opwarmen in de magnetron weinig succes.
Sterker nog: onderdelen van deze kapjes vliegen in de fik. Volgens een mondkapjesexpert is het daarom ook wat omslachtig en kan je het kapje gewoon beter in de was doen.
Diederik Gommers in Jinek: 'Patiënten overplaatsen naar Duitsland is het laatste wat je wilt'
Kijk hier het fragment terug:
Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)