TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens arts-microbioloog Wim Ang kan je je mondkapje prima desinfecteren in de magnetron. EditieNL zoekt uit of het ook echt zo is.
Samen met een brandveiligheidexpert doen ze een test. Eerst wordt een stoffen mondkapje een paar minuten lang in de magnetron gestopt. De temperatuur blijkt naderhand 50 graden, wat te laag is om het kapje te desinfecteren. Ook bij de twee mondkapjes die erna worden getest - een papieren en het FFB2-masker - heeft opwarmen in de magnetron weinig succes.
Sterker nog: onderdelen van deze kapjes vliegen in de fik. Volgens een mondkapjesexpert is het daarom ook wat omslachtig en kan je het kapje gewoon beter in de was doen.
Diederik Gommers in Jinek: 'Patiënten overplaatsen naar Duitsland is het laatste wat je wilt'
Kijk hier het fragment terug:
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'