TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Politica Femke Merel van Kooten, voormalig schaatser Erben Wennemars en acteur Waldemar Torenstra stotteren. In Jinek vertelt het drietal over hun spraakprobleem en waarom stotteren uit de taboesfeer gehaald moet worden.
Voor Van Kooten is het als politica soms moeilijk om zich te uiten in de Tweede Kamer. Ze doet haar best, maar komt door de angst voor het stotteren wat onzeker over. Voor Wennemars en Torenstra, die van praten hun werk hebben gemaakt, is dit anders: zij laten het stotteren toe omdat het maakt wie ze zijn.
Diederik Gommers: 'Patiënten overplaatsen naar Duitsland is het laatste wat je wilt'
Kijk hier het fragment terug:
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?