TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Politica Femke Merel van Kooten, voormalig schaatser Erben Wennemars en acteur Waldemar Torenstra stotteren. In Jinek vertelt het drietal over hun spraakprobleem en waarom stotteren uit de taboesfeer gehaald moet worden.
Voor Van Kooten is het als politica soms moeilijk om zich te uiten in de Tweede Kamer. Ze doet haar best, maar komt door de angst voor het stotteren wat onzeker over. Voor Wennemars en Torenstra, die van praten hun werk hebben gemaakt, is dit anders: zij laten het stotteren toe omdat het maakt wie ze zijn.
Diederik Gommers: 'Patiënten overplaatsen naar Duitsland is het laatste wat je wilt'
Kijk hier het fragment terug:
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur