TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Verreweg het leukste nieuwe programma dat ik in jaren heb gezien", sprak televisie-columnist Angela de Jong over het eerste seizoen van That's My Jam. Inmiddels is het tweede seizoen in volle gang en verhuisde het programma naar het belangrijke NPO 1.
In deze aflevering vormen Quique en Giovanca Ostiana een team en nemen zij het op tegen John Williams en Stefania. Ze worden niet alleen getest op hun muziekkennis, maar krijgen ook uitdagende zangopdrachten.
Voor zangeres Giovanca is dat niet zo’n probleem. De oud-presentatrice van het muziekprogramma Vrije Geluiden bracht zelf enkele albums uit en zong regelmatig in grote liveprogramma’s als De Wereld Draait Door. Maar kan Giovanca het ook als het om de punten gaat in That's My Jam.
That's My Jam is iedere zaterdag rond 21:30 uur te zien bij Omroep Zwart op NPO 1. Deze aflevering staat gepland voor zaterdag 22 maart 2025.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen