TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Verreweg het leukste nieuwe programma dat ik in jaren heb gezien", sprak televisie-columnist Angela de Jong over het eerste seizoen van That's My Jam. Inmiddels is het tweede seizoen in volle gang en verhuisde het programma naar het belangrijke NPO 1.
In deze aflevering vormen Quique en Giovanca Ostiana een team en nemen zij het op tegen John Williams en Stefania. Ze worden niet alleen getest op hun muziekkennis, maar krijgen ook uitdagende zangopdrachten.
Voor zangeres Giovanca is dat niet zo’n probleem. De oud-presentatrice van het muziekprogramma Vrije Geluiden bracht zelf enkele albums uit en zong regelmatig in grote liveprogramma’s als De Wereld Draait Door. Maar kan Giovanca het ook als het om de punten gaat in That's My Jam.
That's My Jam is iedere zaterdag rond 21:30 uur te zien bij Omroep Zwart op NPO 1. Deze aflevering staat gepland voor zaterdag 22 maart 2025.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen