TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe is het om op grote hoogte op een loopplank van het ene naar het andere gebouw te lopen? Het is een opdracht die de kandidaten van The Biohack Project moeten uitvoeren op zoek naar balans tussen lichaam en geest.
Sjinkie Knegt is een van die kandidaten. De shorttracker won zilver en brons op de Olympische Spelen en behaalde vier wereldtitels en twaalf Europese titels. In januari 2019 liep Knegt bij het aansteken van een kachel ernstige brandwonden over zijn hele lichaam op.
Iets meer dan een jaar later maakte hij zijn rentree op de ijsbaan. Knegt doet mee aan het programma omdat hij denkt dat hij nog beter kan presteren: “Ik wil komend seizoen op de grote toernooien net boven de rest en dus ook boven mezelf uitsteken. Elke duizendste van een seconde telt.”
The Biohack Project is sinds 11 september 2023 elke maandag om 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw