TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe is het om op grote hoogte op een loopplank van het ene naar het andere gebouw te lopen? Het is een opdracht die de kandidaten van The Biohack Project moeten uitvoeren op zoek naar balans tussen lichaam en geest.
Sjinkie Knegt is een van die kandidaten. De shorttracker won zilver en brons op de Olympische Spelen en behaalde vier wereldtitels en twaalf Europese titels. In januari 2019 liep Knegt bij het aansteken van een kachel ernstige brandwonden over zijn hele lichaam op.
Iets meer dan een jaar later maakte hij zijn rentree op de ijsbaan. Knegt doet mee aan het programma omdat hij denkt dat hij nog beter kan presteren: “Ik wil komend seizoen op de grote toernooien net boven de rest en dus ook boven mezelf uitsteken. Elke duizendste van een seconde telt.”
The Biohack Project is sinds 11 september 2023 elke maandag om 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven