TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe is het om op grote hoogte op een loopplank van het ene naar het andere gebouw te lopen? Het is een opdracht die de kandidaten van The Biohack Project moeten uitvoeren op zoek naar balans tussen lichaam en geest.
Sjinkie Knegt is een van die kandidaten. De shorttracker won zilver en brons op de Olympische Spelen en behaalde vier wereldtitels en twaalf Europese titels. In januari 2019 liep Knegt bij het aansteken van een kachel ernstige brandwonden over zijn hele lichaam op.
Iets meer dan een jaar later maakte hij zijn rentree op de ijsbaan. Knegt doet mee aan het programma omdat hij denkt dat hij nog beter kan presteren: “Ik wil komend seizoen op de grote toernooien net boven de rest en dus ook boven mezelf uitsteken. Elke duizendste van een seconde telt.”
The Biohack Project is sinds 11 september 2023 elke maandag om 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'
10:45Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv