TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vlammen, ladder, kat in de boom en rood: wat hebben deze vier begrippen met elkaar te maken? Dit soort puzzels moeten de deelnemende BN’ers ook in dit nieuwe seizoen van The Connection weer zien op te lossen.
Elke zaterdagavond ontvangt quizmaster Patrick Lodiers drie bekende slimmeriken die op zoek gaan naar de ultieme link. Ook deze jaargang wordt gespeeld in toernooivorm, waarbij de winnaar van de avond zich plaatst voor de halve finale en van daaruit een gooi kan doen naar de eindstrijd.
Vorig seizoen was Lisa Loeb de winnaar. De zangeres en cabaretière weet wel hoe je een quiz moet winnen, want in de zomer van 2021 won ze De Slimste Mens. Ze zal ongetwijfeld ook bovenstaande woorden tot één gemeenschappelijke deler hebben herleid: brandweer.
The Connection is vanaf zaterdag 28 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai