TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vlammen, ladder, kat in de boom en rood: wat hebben deze vier begrippen met elkaar te maken? Dit soort puzzels moeten de deelnemende BN’ers ook in dit nieuwe seizoen van The Connection weer zien op te lossen.
Elke zaterdagavond ontvangt quizmaster Patrick Lodiers drie bekende slimmeriken die op zoek gaan naar de ultieme link. Ook deze jaargang wordt gespeeld in toernooivorm, waarbij de winnaar van de avond zich plaatst voor de halve finale en van daaruit een gooi kan doen naar de eindstrijd.
Vorig seizoen was Lisa Loeb de winnaar. De zangeres en cabaretière weet wel hoe je een quiz moet winnen, want in de zomer van 2021 won ze De Slimste Mens. Ze zal ongetwijfeld ook bovenstaande woorden tot één gemeenschappelijke deler hebben herleid: brandweer.
The Connection is vanaf zaterdag 28 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?