TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vlammen, ladder, kat in de boom en rood: wat hebben deze vier begrippen met elkaar te maken? Dit soort puzzels moeten de deelnemende BN’ers ook in dit nieuwe seizoen van The Connection weer zien op te lossen.
Elke zaterdagavond ontvangt quizmaster Patrick Lodiers drie bekende slimmeriken die op zoek gaan naar de ultieme link. Ook deze jaargang wordt gespeeld in toernooivorm, waarbij de winnaar van de avond zich plaatst voor de halve finale en van daaruit een gooi kan doen naar de eindstrijd.
Vorig seizoen was Lisa Loeb de winnaar. De zangeres en cabaretière weet wel hoe je een quiz moet winnen, want in de zomer van 2021 won ze De Slimste Mens. Ze zal ongetwijfeld ook bovenstaande woorden tot één gemeenschappelijke deler hebben herleid: brandweer.
The Connection is vanaf zaterdag 28 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?