TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond gaan sportverslaggever Milan van Dongen, actrice Nhung Dam en programmamaker Max Terpstra op zoek naar The Connection. In tegenstelling tot vorig seizoen is de quiz niet meer in toernooivorm, maar krijgt elke finalist van een aflevering die het juiste antwoord raadt, een eigen bokaal. Dat maakt voor het format niet uit, want het gaat om kennis en het leggen van verbanden.
Op sociale media is vaak de klacht te zien dat de quiz net iets te makkelijk is. Dat is ook af te lezen aan het aantal goed geraden connecties. Dat gaat eigenlijk zelden mis, maar twee weken geleden bijvoorbeeld kon wetenschapsjournalist Diederik Jekel met alle begrippen in de laatste spannende twee minuten niet tot de connectie ’zeven’ komen. Tijd voor een nieuwe puzzel.
The Connection is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1