TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de gasten in de kennisquiz van Patrick Lodiers zou zelf ook niet misstaan als The Connection. Want de begrippen Haarlem, cabaret, Vleuten, spijkers, Anton Geesink, Hans Janmaat, Freek, Piet, Baantjer, coach, cricket en slim leiden tot de connectie... Erik van Muiswinkel.
Ga maar na: de Haarlemmer werd bekend als cabaretier en werkte veel samen met Diederik van Vleuten. In satirische programma's als Kopspijkers en Studio Spaan imiteerde hij mannen als judoka Geesink en politicus Janmaat. Zijn vader Freek was acteur en Erik zelf speelde jarenlang de hoofdpiet van Sinterklaas, had een gastrol in Baantjer en speelde een voetbalcoach in de film In Oranje. Zelf is Van Muiswinkel dol op cricket en hij deed vorig jaar mee aan De Slimste mens.
Of hij net zo ver komt in The Connection, zie je op 9 december vanaf 20:30 uur bij BNNVARA op NPO1. Hij neemt het op tegen Joost Oomen en Jörgen Raymann.
Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden