TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de gasten in de kennisquiz van Patrick Lodiers zou zelf ook niet misstaan als The Connection. Want de begrippen Haarlem, cabaret, Vleuten, spijkers, Anton Geesink, Hans Janmaat, Freek, Piet, Baantjer, coach, cricket en slim leiden tot de connectie... Erik van Muiswinkel.
Ga maar na: de Haarlemmer werd bekend als cabaretier en werkte veel samen met Diederik van Vleuten. In satirische programma's als Kopspijkers en Studio Spaan imiteerde hij mannen als judoka Geesink en politicus Janmaat. Zijn vader Freek was acteur en Erik zelf speelde jarenlang de hoofdpiet van Sinterklaas, had een gastrol in Baantjer en speelde een voetbalcoach in de film In Oranje. Zelf is Van Muiswinkel dol op cricket en hij deed vorig jaar mee aan De Slimste mens.
Of hij net zo ver komt in The Connection, zie je op 9 december vanaf 20:30 uur bij BNNVARA op NPO1. Hij neemt het op tegen Joost Oomen en Jörgen Raymann.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen