TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alle bakkers zijn van topniveau." Paul Hollywood heeft torenhoge verwachtingen van de halve finale vanThe Great British Bake Off. Dat mag ook wel, want de vier kandidaten zijn allemaal al een keer meesterbakker geweest.
Eens zien of ze de verwachtingen van het jurylid kunnen waarmaken in deze patisserie-aflevering, het thema van elke halve finale. De bakkers maken eerst schnitten met minstens drie verschillende lagen en een sablé breton: een taart van zanddeeg met daarop frambozenconfituur en een pistachecrème.
Het spektakelstuk bestaat uit een eetbare blikvanger - zoals de scheve toren van Pisa - omringd door twaalf entremets, dat zijn Franse desserttaartjes met verschillende laagjes en texturen. Volgens Hollywood een van de lastigste opdrachten ooit.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken