TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alle bakkers zijn van topniveau." Paul Hollywood heeft torenhoge verwachtingen van de halve finale vanThe Great British Bake Off. Dat mag ook wel, want de vier kandidaten zijn allemaal al een keer meesterbakker geweest.
Eens zien of ze de verwachtingen van het jurylid kunnen waarmaken in deze patisserie-aflevering, het thema van elke halve finale. De bakkers maken eerst schnitten met minstens drie verschillende lagen en een sablé breton: een taart van zanddeeg met daarop frambozenconfituur en een pistachecrème.
Het spektakelstuk bestaat uit een eetbare blikvanger - zoals de scheve toren van Pisa - omringd door twaalf entremets, dat zijn Franse desserttaartjes met verschillende laagjes en texturen. Volgens Hollywood een van de lastigste opdrachten ooit.
Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Signed, sealed, delivered, Goodfellas