TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alle bakkers zijn van topniveau." Paul Hollywood heeft torenhoge verwachtingen van de halve finale vanThe Great British Bake Off. Dat mag ook wel, want de vier kandidaten zijn allemaal al een keer meesterbakker geweest.
Eens zien of ze de verwachtingen van het jurylid kunnen waarmaken in deze patisserie-aflevering, het thema van elke halve finale. De bakkers maken eerst schnitten met minstens drie verschillende lagen en een sablé breton: een taart van zanddeeg met daarop frambozenconfituur en een pistachecrème.
Het spektakelstuk bestaat uit een eetbare blikvanger - zoals de scheve toren van Pisa - omringd door twaalf entremets, dat zijn Franse desserttaartjes met verschillende laagjes en texturen. Volgens Hollywood een van de lastigste opdrachten ooit.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen