TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alle bakkers zijn van topniveau." Paul Hollywood heeft torenhoge verwachtingen van de halve finale vanThe Great British Bake Off. Dat mag ook wel, want de vier kandidaten zijn allemaal al een keer meesterbakker geweest.
Eens zien of ze de verwachtingen van het jurylid kunnen waarmaken in deze patisserie-aflevering, het thema van elke halve finale. De bakkers maken eerst schnitten met minstens drie verschillende lagen en een sablé breton: een taart van zanddeeg met daarop frambozenconfituur en een pistachecrème.
Het spektakelstuk bestaat uit een eetbare blikvanger - zoals de scheve toren van Pisa - omringd door twaalf entremets, dat zijn Franse desserttaartjes met verschillende laagjes en texturen. Volgens Hollywood een van de lastigste opdrachten ooit.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'