TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Alle bakkers zijn van topniveau." Paul Hollywood heeft torenhoge verwachtingen van de halve finale vanThe Great British Bake Off. Dat mag ook wel, want de vier kandidaten zijn allemaal al een keer meesterbakker geweest.
Eens zien of ze de verwachtingen van het jurylid kunnen waarmaken in deze patisserie-aflevering, het thema van elke halve finale. De bakkers maken eerst schnitten met minstens drie verschillende lagen en een sablé breton: een taart van zanddeeg met daarop frambozenconfituur en een pistachecrème.
Het spektakelstuk bestaat uit een eetbare blikvanger - zoals de scheve toren van Pisa - omringd door twaalf entremets, dat zijn Franse desserttaartjes met verschillende laagjes en texturen. Volgens Hollywood een van de lastigste opdrachten ooit.
LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen