TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carolien Spoor, Défano Holwijn, Euvgenia Parakhina, Géza Weisz, Ruth Jacott en Shelly Sterk gingen de afgelopen tijd de strijd aan om de beste interieurontwerper te worden. Na een wekenlange wedstrijd is de finale van The Interior Project VIPS aangebroken en zijn enkel Carolien Spoor en Gèza Weisz nog in de race. Het zal aanpoten worden, want de strijd wordt alleen maar zwaarder dan die al was.
Het was voor zangeres Ruth Jacott zelfs een reden om op te geven. Ze won de derde aflevering, maar gaf aan niet verder te kunnen. "Het is lichamelijk véél te zwaar. Dus ik moet me helaas terugtrekken.” Expert Bob Sikkes was nog wel zo te spreken over haar idee en ook bij de groep was ze populair. Ze vertrok dan ook met opgeheven hoofd. "Ik heb genoten. Maar het gaat gewoon niet, inmiddels ben ik een oud wijffie.”
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'