TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Panelleden Gerard Joling, Buddy Vedder, Carlo Boszhard en Loretta Schrijver mogen in The Masked Singer weer raden welke bekende Nederlander vermomd een bekend lied zingt. Of gaat er dit keer misschien een internationale ster schuil in een van de pakken? Heel gek zou dat niet zijn.
In het buitenland weet het programma namelijk echte supersterren in de outfits te krijgen. In de Australische versie verbijsterde zangeres Anastacia de jury vorig jaar in een vampierenpak. Ze zong ‘Live and let die’ van Paul McCartney. In Amerika deed LeAnn Rimes in een gouden pak, verkleed als de zon, het nummer ‘Cuz I love you’ van Lizzo en ook in België hadden ze vorig jaar een bekende gast. Niemand minder dan 'Mr. Songfestival' Johnny Logan bleek daar in een pak te zitten. Wie weet wie we in Nederland dus nog gaan zien.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules