TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Panelleden Gerard Joling, Buddy Vedder, Carlo Boszhard en Loretta Schrijver mogen in The Masked Singer weer raden welke bekende Nederlander vermomd een bekend lied zingt. Of gaat er dit keer misschien een internationale ster schuil in een van de pakken? Heel gek zou dat niet zijn.
In het buitenland weet het programma namelijk echte supersterren in de outfits te krijgen. In de Australische versie verbijsterde zangeres Anastacia de jury vorig jaar in een vampierenpak. Ze zong ‘Live and let die’ van Paul McCartney. In Amerika deed LeAnn Rimes in een gouden pak, verkleed als de zon, het nummer ‘Cuz I love you’ van Lizzo en ook in België hadden ze vorig jaar een bekende gast. Niemand minder dan 'Mr. Songfestival' Johnny Logan bleek daar in een pak te zitten. Wie weet wie we in Nederland dus nog gaan zien.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij