TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met meer dan 1 miljoen kijkers voor de voorgaande edities is het logisch dat The Passion voor de derde keer een vervolg krijgt. In deze Hemelvaarteditie, die een dag opschuift vanwege het Eurovisie Songfestival, is er extra aandacht voor de personages Maria Magdalena (Gaia Aikman) en de ongelovige Tomas (Robbert Rodenburg).
Lees ook: The Passion 2024 kent duidelijk twee favorieten bij de kijkers
Tomas debuteerde in het afgelopen paasspektakel van 28 maart, waarin hij al twijfelde aan de wederopstanding van Jezus. Eerst zien en dan geloven, is nog altijd zijn motto. Wat de andere discipelen ook zeggen.
De rest van de cast keert ook grotendeels terug in de bosrijke omgeving van Zeist, onder wie Angela Schijf (Maria), William Spaaij (Jezus) en – de publiekslieveling van Pasen – Matteo van der Grijn (Petrus).
The Passion Hemelvaart is op vrijdag 10 mei 2024 vanaf 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Video: Van Oh Oh Cherso naar Dutchie Shore: Sterretje geeft zijn ongezouten mening
08:16De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling