TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met meer dan 1 miljoen kijkers voor de voorgaande edities is het logisch dat The Passion voor de derde keer een vervolg krijgt. In deze Hemelvaarteditie, die een dag opschuift vanwege het Eurovisie Songfestival, is er extra aandacht voor de personages Maria Magdalena (Gaia Aikman) en de ongelovige Tomas (Robbert Rodenburg).
Lees ook: The Passion 2024 kent duidelijk twee favorieten bij de kijkers
Tomas debuteerde in het afgelopen paasspektakel van 28 maart, waarin hij al twijfelde aan de wederopstanding van Jezus. Eerst zien en dan geloven, is nog altijd zijn motto. Wat de andere discipelen ook zeggen.
De rest van de cast keert ook grotendeels terug in de bosrijke omgeving van Zeist, onder wie Angela Schijf (Maria), William Spaaij (Jezus) en – de publiekslieveling van Pasen – Matteo van der Grijn (Petrus).
The Passion Hemelvaart is op vrijdag 10 mei 2024 vanaf 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Deze BN'ers zijn te gast in het nieuwe seizoen van Boerderij van Dorst
14:10Deze BN'er-duo's doen mee aan het tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
13:21Wanneer is het nieuwe realityprogramma Dutchie Shore op Videoland te zien?
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:15Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek