TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een première in deze editie van The Passion: Tomas is toegevoegd aan de cast. Deze discipel was er niet bij toen Jezus opstond uit de dood en kon daarom niet begrijpen dat Hij herrezen was. Robbert Rodenburg is zijn eerste vertolker. Hij vertelt in het AD dat hij Tomas' twijfel herkent.
"Nog steeds ben ik iemand die heel erg zoekt naar waar ik wel of niet in geloof. En ook persoonlijk heb ik veel vragen. Meedoen aan The Passion is een mooie kans om weer eens opnieuw te kijken naar het geloof en hoe dit bij mij past." De eerste Tomas in het paasspektakel is te zien in Zeist.
De hoofdrollen zijn dit jaar voor William Spaaij (Jezus), Angela Schijf (Maria), Keizer (Judas) en Matteo van der Grijn (Petrus). Anita Witzier is net als vorig jaar verslaggever.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish