TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Drie keer de Ziggo Dome uitverkopen kunnen alleen de populairste artiesten zeggen. Kun je nagaan hoe het gesteld is met de finalisten van het vorige seizoen van The Tribute: Battle of the Bands. Afgelopen april stonden de tributebands rondom David Bowie, Earth Wind & Fire, U2 en Elvis in de Amsterdamse poptempel.
Anders dan zijn medefinalisten gaf grote winnaar Bouke 'The King-reïncarnatie' Scholten met zijn ElvisMatters Band een show van ruim een uur. En daar houdt het niet op: hun theatertoer met zestig shows is uitverkocht en in 2024 doen ze de Ziggo Dome nog eens twee keer aan.
Presentator Gerard Ekdom heeft intussen een derde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands bevestigd, plus een bijbehorend Ziggo Dome-concert. Als het er geen drie worden.
The Tribute - Live in Concert is vanavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
Blauw Bloed-kijkers maken zich zorgen over trappetje Glazen Koets
13:39Video: Martien en Erica Meiland zijn alweer 40 jaar getrouwd
13:24Beau van Erven Dorens maakt zich niet druk om 'floppen' RTL Tonight
13:15Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'