TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Drie keer de Ziggo Dome uitverkopen kunnen alleen de populairste artiesten zeggen. Kun je nagaan hoe het gesteld is met de finalisten van het vorige seizoen van The Tribute: Battle of the Bands. Afgelopen april stonden de tributebands rondom David Bowie, Earth Wind & Fire, U2 en Elvis in de Amsterdamse poptempel.
Anders dan zijn medefinalisten gaf grote winnaar Bouke 'The King-reïncarnatie' Scholten met zijn ElvisMatters Band een show van ruim een uur. En daar houdt het niet op: hun theatertoer met zestig shows is uitverkocht en in 2024 doen ze de Ziggo Dome nog eens twee keer aan.
Presentator Gerard Ekdom heeft intussen een derde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands bevestigd, plus een bijbehorend Ziggo Dome-concert. Als het er geen drie worden.
The Tribute - Live in Concert is vanavond om 20:30 uur te zien op SBS6.
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next
23:19Sascha Visser reageert in Pauw & De Wit op alle kritiek over docu Ferry Doedens: 'We gaan geen grenzen over'
20:33Nieuwe hond Janny van der Heijden maakt tv-debuut: 'Meant to be'
14:32AVROTROS heeft slecht nieuws voor Flikken Maastricht-fans
14:07Dit is waarom De Slimste Mens op woensdag 18 maart 2026 niet te zien is