TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de plannen van RTL voor november.
In het RTL5-programma Zeeman Confronteert zetten Thijs Zeeman en zijn team alles op alles om Nederlanders die een groot probleem hebben te helpen. Net als voorgaande seizoenen is ook dit keer weer geen probleem te groot: Thijs gaat namelijk opnieuw achter meesteroplichters, manipulators en louche beunhazen aan die andere mensen emotioneel of financieel hebben geruïneerd.
Elke aflevering gaat de tv-maker de confrontatie met de dader aan om te zorgen dat hun slachtoffers hun leven weer terugkrijgen. Dit zorgt altijd weer voor onverwachte wendingen en gebeurtenissen: zo ontdekte Thijs vorig seizoen dat iemand zichzelf stalkte en kregen de kijkers enorme sympathie voor 'slachtoffer' Ad.
Of er dit jaar ook zoiets spraakmakends gebeurt, valt af te wachten. Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 22 november wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad