TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de plannen van RTL voor november.
In het RTL5-programma Zeeman Confronteert zetten Thijs Zeeman en zijn team alles op alles om Nederlanders die een groot probleem hebben te helpen. Net als voorgaande seizoenen is ook dit keer weer geen probleem te groot: Thijs gaat namelijk opnieuw achter meesteroplichters, manipulators en louche beunhazen aan die andere mensen emotioneel of financieel hebben geruïneerd.
Elke aflevering gaat de tv-maker de confrontatie met de dader aan om te zorgen dat hun slachtoffers hun leven weer terugkrijgen. Dit zorgt altijd weer voor onverwachte wendingen en gebeurtenissen: zo ontdekte Thijs vorig seizoen dat iemand zichzelf stalkte en kregen de kijkers enorme sympathie voor 'slachtoffer' Ad.
Of er dit jaar ook zoiets spraakmakends gebeurt, valt af te wachten. Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 22 november wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5.
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight