TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de plannen van RTL voor november.
In het RTL5-programma Zeeman Confronteert zetten Thijs Zeeman en zijn team alles op alles om Nederlanders die een groot probleem hebben te helpen. Net als voorgaande seizoenen is ook dit keer weer geen probleem te groot: Thijs gaat namelijk opnieuw achter meesteroplichters, manipulators en louche beunhazen aan die andere mensen emotioneel of financieel hebben geruïneerd.
Elke aflevering gaat de tv-maker de confrontatie met de dader aan om te zorgen dat hun slachtoffers hun leven weer terugkrijgen. Dit zorgt altijd weer voor onverwachte wendingen en gebeurtenissen: zo ontdekte Thijs vorig seizoen dat iemand zichzelf stalkte en kregen de kijkers enorme sympathie voor 'slachtoffer' Ad.
Of er dit jaar ook zoiets spraakmakends gebeurt, valt af te wachten. Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 22 november wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'