TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de plannen van RTL voor november.
In het RTL5-programma Zeeman Confronteert zetten Thijs Zeeman en zijn team alles op alles om Nederlanders die een groot probleem hebben te helpen. Net als voorgaande seizoenen is ook dit keer weer geen probleem te groot: Thijs gaat namelijk opnieuw achter meesteroplichters, manipulators en louche beunhazen aan die andere mensen emotioneel of financieel hebben geruïneerd.
Elke aflevering gaat de tv-maker de confrontatie met de dader aan om te zorgen dat hun slachtoffers hun leven weer terugkrijgen. Dit zorgt altijd weer voor onverwachte wendingen en gebeurtenissen: zo ontdekte Thijs vorig seizoen dat iemand zichzelf stalkte en kregen de kijkers enorme sympathie voor 'slachtoffer' Ad.
Of er dit jaar ook zoiets spraakmakends gebeurt, valt af te wachten. Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 22 november wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'