TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Yvon Jaspers keerde zondagavond na een jaar afwezigheid terug met Boer zoekt vrouw. De 48-jarige presentatrice stelde de boeren voor het nieuwe seizoen aan het Nederlandse publiek voor.
Kriskras door Nederland ging Yvon op bezoek bij tien boeren. In een uur kwamen er acht vrijgezelle boeren en twee vrijgezelle boerinnen voorbij. De een is grootvader van zeven kleinkinderen, de ander hoopt voor het eerst verliefd te worden.
Yvon ging zodoende op bezoek bij acht mannelijke boeren, te weten boer Evert (58, melkveehouder in Drenthe), boer Gerben (30, geitenhouder in Utrecht), boer Hans (69, paardenfokker in Noord-Brabant), boer Joost (46, plantenkweker in Noord-Brabant), boer Joost (46, plantenkweker in Noord-Brabant), boer Jouke (31, melkveehouder in Friesland), boer Rob (51, kersenteler en dressuurpaardenfokker in Gelderland), boer Rob (49, witlofkweker uit Noord-Holland) en boer Robert (39, vleesveehouder en vrachtwagenchauffeur uit Overijssel).
Ook ging Yvon naar Ter Schelling en Limburg. Op het eiland ging ze op bezoek bij boerin Hilda (34, paarden- en melkveehouder). Met boerin Janine (31) ging ze op pad met de schapen in Limburg.
De aflevering van zondagavond eindigde met een oproep voor brievenschrijvers, die daar twee weken de tijd voor kregen. Yvon gaf ook meer nieuws over de start van de uitzendingen vrij. Het nieuwe seizoen van Boer zoekt vrouw is in januari 2022 op de buis te zien.
Partnerbijdrage
Wauw: Claude zingt de akoestische versie van C'est La Vie!
12:58Het Perfecte Plaatje op Reis: deze deelnemer gooide camera uit frustratie in de hoek
12:27MAFS: Dennis wil meer actie tussen de lakens dan Stefan
12:05Video: Esther gaat compleet uit haar plaat in De Bondgenoten: 'Pietje snot'
12:01Hoe laat treedt Claude op tijdens de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2025?