TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Yvon Jaspers keerde zondagavond na een jaar afwezigheid terug met Boer zoekt vrouw. De 48-jarige presentatrice stelde de boeren voor het nieuwe seizoen aan het Nederlandse publiek voor.
Kriskras door Nederland ging Yvon op bezoek bij tien boeren. In een uur kwamen er acht vrijgezelle boeren en twee vrijgezelle boerinnen voorbij. De een is grootvader van zeven kleinkinderen, de ander hoopt voor het eerst verliefd te worden.
Yvon ging zodoende op bezoek bij acht mannelijke boeren, te weten boer Evert (58, melkveehouder in Drenthe), boer Gerben (30, geitenhouder in Utrecht), boer Hans (69, paardenfokker in Noord-Brabant), boer Joost (46, plantenkweker in Noord-Brabant), boer Joost (46, plantenkweker in Noord-Brabant), boer Jouke (31, melkveehouder in Friesland), boer Rob (51, kersenteler en dressuurpaardenfokker in Gelderland), boer Rob (49, witlofkweker uit Noord-Holland) en boer Robert (39, vleesveehouder en vrachtwagenchauffeur uit Overijssel).
Ook ging Yvon naar Ter Schelling en Limburg. Op het eiland ging ze op bezoek bij boerin Hilda (34, paarden- en melkveehouder). Met boerin Janine (31) ging ze op pad met de schapen in Limburg.
De aflevering van zondagavond eindigde met een oproep voor brievenschrijvers, die daar twee weken de tijd voor kregen. Yvon gaf ook meer nieuws over de start van de uitzendingen vrij. Het nieuwe seizoen van Boer zoekt vrouw is in januari 2022 op de buis te zien.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?