TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze derde aflevering van Tieners tegen Kwalen vervolgen de acht tieners hun strijd tegen gevoelens van eenzaamheid en mentale stress. Ze doen dit samen met acht ouderen, die aan dit experiment meedoen om weer meer van het leven te kunnen genieten.
De kandidaten zijn inmiddels in hun derde week beland, waarin ze stilstaan bij het prikkelen van het brein. Voor de ouderen is het belangrijk om nieuwe dingen te leren en ondernemen om het verouderingsproces te vertragen.
Koken is voor Hans vanwege een jeugdtrauma geen fijne ervaring, maar door het samen met tiener Maiza te doen, valt het een stuk minder zwaar. Een andere uitdagende klus is het onder tijdsdruk in elkaar zetten van een kast. Bregje voelt zich tijdens deze bezigheid niet gehoord.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 28 augustus vanaf 21:20 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days