TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze derde aflevering van Tieners tegen Kwalen vervolgen de acht tieners hun strijd tegen gevoelens van eenzaamheid en mentale stress. Ze doen dit samen met acht ouderen, die aan dit experiment meedoen om weer meer van het leven te kunnen genieten.
De kandidaten zijn inmiddels in hun derde week beland, waarin ze stilstaan bij het prikkelen van het brein. Voor de ouderen is het belangrijk om nieuwe dingen te leren en ondernemen om het verouderingsproces te vertragen.
Koken is voor Hans vanwege een jeugdtrauma geen fijne ervaring, maar door het samen met tiener Maiza te doen, valt het een stuk minder zwaar. Een andere uitdagende klus is het onder tijdsdruk in elkaar zetten van een kast. Bregje voelt zich tijdens deze bezigheid niet gehoord.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 28 augustus vanaf 21:20 uur bij MAX op NPO 1.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels