TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze derde aflevering van Tieners tegen Kwalen vervolgen de acht tieners hun strijd tegen gevoelens van eenzaamheid en mentale stress. Ze doen dit samen met acht ouderen, die aan dit experiment meedoen om weer meer van het leven te kunnen genieten.
De kandidaten zijn inmiddels in hun derde week beland, waarin ze stilstaan bij het prikkelen van het brein. Voor de ouderen is het belangrijk om nieuwe dingen te leren en ondernemen om het verouderingsproces te vertragen.
Koken is voor Hans vanwege een jeugdtrauma geen fijne ervaring, maar door het samen met tiener Maiza te doen, valt het een stuk minder zwaar. Een andere uitdagende klus is het onder tijdsdruk in elkaar zetten van een kast. Bregje voelt zich tijdens deze bezigheid niet gehoord.
Deze aflevering van Tieners tegen Kwalen zie je op woensdag 28 augustus vanaf 21:20 uur bij MAX op NPO 1.
Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Man on Fire